Kuu arhiiv: august 2020

Ojasaare osaleb kodukohvikute päeval

22. augustil korraldab Vinni vald kodukohvikute päeva. Põnevate ideedega tuleb kaasa minna ja uus kogemus saada. Nii teemegi. Seega 22. augustil kell 10:00- 18:00 ootame külastajaid meie tavateenustele lisaks ka aiakohvikus pakutavat nautima. Igal täistunnil on võimalus koos juhendajaga tutvuda golfiga ja külastada lilleaeda. Ise oleme põnevil. sest ei oska isegi aimata kui palju kliente tuleb ja kuidas hakkama saame. Elu näitab.
Suvi on peagi lõppemas ja tuleb veel kasutada võimalust Eestimaa ilu ja võlu imetlemiseks. Sõitmisel võib abiks olla tutvumine pakutavaga projekti Pealinnast Piirilinna kaudu ja turismivõrgustikuga Virumaa Süda

Virumaa sai uued meistrid golfi löögimängus

Arvult kümnendad Lääne-Virumaa ja esimesed Ida-Virumaa meistrivõistlused on peetud. Tulemusi näeb siin

Vaatamiseks pakume ka väikest pildigaleriid.

 

Maakondade Meistrivõistlused

Tulemas hooaja suursündmus, maakonna meistrivõistlused löögimängus. Kui Lääne-Virumaa arvaestuses mängitakse medalid välja 10. korda, siis Ida-Virumaa arvestuses on medalid mängus esmakordselt!

Tutvu võistuse infoga SIIN

LV IV MV plakat

Klubil uued meistrid!

2. august peeti maha Ojasaare Golfiklubi selle hooaja meistrivõistlused. Tegemist oli läbiaegade neljandate klubi meistrivõistlustega ja kõik meistrid on esmakordsed.

Naised mängisid ühe ringi. Kahjuks oli kohal ainult 1 naisgolfar, aga see ei tee Evelini võitu kehvemaks. Tulemus 93 lööki on, nagu ta ise võidukõnes ütles, väga hea tulemus tema kohta. Samuti sai ta hakkama elu esimese birdiega, mis tuli rajalt nr. 7! Tubli tüdruk!

Mehed seenior klassis oli seekord võistlemas 4 golfarit. Kui algselt oli juhendis neile ettenähtud 1 ring, siis mängijate soovil võistluskomitee juhendit muutis ja pani neilegi 2 ringi. Valitsev meister Jaan Lipsmäe seekord kolmas, Urmas Koppel teine ning Vitali Dmitrijev kindel meister! Tema kahe ringi tulemus 145 lööki oli ka päeva parim tulemus! Igati teenitud võit, ta palju vaeva näinud see hooaeg. Hea poiss, paljud õnned!

Meeste klassis oli osalejaid 7. Pärast esimest ringi olid neli esimest liider flighti meest 4 löögi sees, viies mees 6 löögi kaugusel. Liider Venno näitas teisel ringil veel kindlamat mängu, kui esimesel ringil ning vältides suuremaid eksimusi oli meistritiitel tal kindlalt olemas. Kogu tulemuseks 147 lööki. Samas teise koha peale käis lahing ikka lõpuni. Playoffi esimesel rajal suutis Marek alistada Vilmari ja hõbe medal oligi tema. 2018 aasta meister Vilmar seekord kolmas ning Andres napilt (kahe löögiga) poodiumilt väljas. Oma võidukõnes meister Venno tunnustus head väljakut. Oli väga õnnelik oma mängu üle ja kindlasti on ta kõva pretendent Lääne-Virumaa meistrivõistluste medalile!

Autasutamis tseremoonia on nähtav Instagramis ojasaaregolf profiililt.

Tulemusi näeb SIIT

Paljud õnned veelkord kõigile meistritele!

Võitjad SeenioridMehed  Evelin

 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu