Päeva arhiiv: august 2, 2020

Klubil uued meistrid!

2. august peeti maha Ojasaare Golfiklubi selle hooaja meistrivõistlused. Tegemist oli läbiaegade neljandate klubi meistrivõistlustega ja kõik meistrid on esmakordsed.

Naised mängisid ühe ringi. Kahjuks oli kohal ainult 1 naisgolfar, aga see ei tee Evelini võitu kehvemaks. Tulemus 93 lööki on, nagu ta ise võidukõnes ütles, väga hea tulemus tema kohta. Samuti sai ta hakkama elu esimese birdiega, mis tuli rajalt nr. 7! Tubli tüdruk!

Mehed seenior klassis oli seekord võistlemas 4 golfarit. Kui algselt oli juhendis neile ettenähtud 1 ring, siis mängijate soovil võistluskomitee juhendit muutis ja pani neilegi 2 ringi. Valitsev meister Jaan Lipsmäe seekord kolmas, Urmas Koppel teine ning Vitali Dmitrijev kindel meister! Tema kahe ringi tulemus 145 lööki oli ka päeva parim tulemus! Igati teenitud võit, ta palju vaeva näinud see hooaeg. Hea poiss, paljud õnned!

Meeste klassis oli osalejaid 7. Pärast esimest ringi olid neli esimest liider flighti meest 4 löögi sees, viies mees 6 löögi kaugusel. Liider Venno näitas teisel ringil veel kindlamat mängu, kui esimesel ringil ning vältides suuremaid eksimusi oli meistritiitel tal kindlalt olemas. Kogu tulemuseks 147 lööki. Samas teise koha peale käis lahing ikka lõpuni. Playoffi esimesel rajal suutis Marek alistada Vilmari ja hõbe medal oligi tema. 2018 aasta meister Vilmar seekord kolmas ning Andres napilt (kahe löögiga) poodiumilt väljas. Oma võidukõnes meister Venno tunnustus head väljakut. Oli väga õnnelik oma mängu üle ja kindlasti on ta kõva pretendent Lääne-Virumaa meistrivõistluste medalile!

Autasutamis tseremoonia on nähtav Instagramis ojasaaregolf profiililt.

Tulemusi näeb SIIT

Paljud õnned veelkord kõigile meistritele!

Võitjad SeenioridMehed  Evelin

 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu