Kuu arhiiv: september 2020

Golfivõistlus Isa Lapsega toimub tavapärasest varem

Võistlus, mida korraldasime isadepäeval, on sellel aastal toodud kuu aega varasemaks. Põhjusi aja muutmiseks on kaks. Esiteks ei pruugi novembri teisel pühapäeval olla ilm mängimiseks kuigi sõbralik ja teiseks ei või ette teada, millise pöörde võtab viiruse levik. Loodame siiski parimat ja vast saame võistluse korraldatud.
Kuigi juhendis on kirjas, et paari moodustavad isa ja laps, on siiski väga teretulnud kui vanaisa soovib mängida lapselapsega.
Juhendiga saab tutvuda siin.

Üks tore võistluspäev on jälle möödas

Võistlus nimega Ojasaare Golf 2020 sai klubi poolt korralkult läbi viidud. Teada olevalt on tegemist täiesti omananäolise ettevõtmisega, kus pearõhk on pandud lähimängule. Erinevatest osavõistlustest koosnev mõõduvõtt annab võimalusi kõigile vaatamata soost, vanusest ja kehtivast HCP-st. Tore on tõdeda, et osavõtjate seas oli mitmeid inimesi, kes varem meie võistlustest osa pole võtnud. Suur tänu kõigile, kes osalesid, korraldasid ja Ojasaarele uusi mängijaid kutsusid.
Võistluste tulemusi näeb siit.

Ojasaare Golf

Tulemas on võistlus Ojasaare Golf. Pikimate traditsioonidega võistlus seekord toimumas 13 september. Sobib hästi alustavale golfarile, samas ei jäta külmaks ka kogenut golfarit.

Tutvu infoga SIIT

Maakonna meistrivõistluste finaalpäeva liiderflightist on valmis saanud videopilt. Tegijaks Margit Kurvits ja kommenteerimas Kristjan ning Siim. Näeb seda SIIT

Olge terved!

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu