Öögolfi võistlus tuleb viimast korda.

Öögolfi võistlus sai ellu kutsutud selleks, et kasutada ära suvist pikka valget aega golfi mängimiseks. Nagu ikka, oleme püüdnud Ojasaarel läheneda golfile natuke erineva nurga alt ja teha midagi teistmoodi kui tavaliselt tehakse. On olnud õnnestumisi ja ka altminekuid. Öögolfi võib siiski pidada õnnestumiseks ja paljuski tänu sellele, et ettevõtmist on vedanud Kadrina EPT. Aeg teeb oma töö ja väljaku poolt tunneme, et aeg on muutusteks. Seekordne Öögolf jääb Ojasaarel viimaseks. Seega soovitame tulla üritusest osa saama neil, kes varem osalenud ja kindlast neil, kes mingil põhjusel pole osalemiseks kokku saanud 3-6 liikmelist võistkonda.
Võistluste juhendit ja registreerimise võimalust saab vaadata Kadrina EPT kodulehel.

Kasutusel on kuus rada

Maikuu keskpaigast augusti lõpuni on Ojasaarel avatud kuus rada, mida kasutame golfi tutvustusel ja võistlustel Ojasaare Golf 2024, Lapsevanem lapsega ning Segapaaride võistlusel.
Millist väljakuosa kasutame ja kuidas rajad kulgevad saab vaadata järgnevalt pildilt.

Radade pikkused
1. 106 m
2. 147 m
3. 87 m
4. 126 m
5. 153 m
6. 91 m

Golfi kolmapäevad Ojasaarel

Hooajal korraldame kümme golfi kolmapäeva, kus igal neist mängitakse erinevaid mäguformaate. Harjutamiseks avame väljaku hommikul kell kümme. Võistluste osa algab õhtul ja täpse kellaaja teatame iga kolmapäeva kohta eraldi. Kolmapäevakute kalendrit, võistluste juhendeid ja tulemusi näeb siit