Ojasaare tennis 2012

Neljas Ojasaare rohuväljaku võistlus peeti tavapäraselt igamehe paaristurniirina, kus mängiti puuraamiga reketitega. Mängijate tase oli senipeetud turniiridest kõige tugevam ja ühtlasem. Eriti tasavägiseks kujunesid kohamängud esimesest neljandani, kus tuli kasutada kiiret lõppmängu. Finaal oli seekord naispaaride päralt, kus esikoha said Maret Ani ja Elo Kuum Birgit Mardi ja Liisa Pajumetsa ees.

 

Tenniseklubi Pallas võistles rohuväljakul

7. juulil pidas Tenniseklubi Pallas oma rohu(muru)väljaku meistrivõistlused taaskord Ojasaarel. Lustimist murul jätkus üheteistkümneks tunniks. Lisaks tennisele prooviti ka golfiradu. Igavesti vahva seltskond. Oleks selliseid vaid rohkem. Kokku sai lepitud, et samalaadne ettevõtmine saab toimuma ka järgmisel aastal Wimbledoni tenniseturniiriga ühel ajal.

Ojasaare kolmas rohuväljaku võistlus

Juba kolmandat aastat järjest toimus Ojasaare murukattega tenniseväljaku võistlus. Traditsiooniliselt mängiti puuraamiga reketitega igamehe paarismängu. Kohal oli 12 mängijat. Osalejate arv oli tagasihoidlikum eelmisest aastast, sest haigused ja muud kohustused on teinud oma töö. Kerged vihmahood ei saanud takistuseks turniiri edukale lõpetamisele.

Parim paar oli Marit Priisalu-Rain Rõigas. Teiseks tulid Peep Priisalu ja Urmas Traus. Kolmanda kohaga lahkusid väljakult Birgit Mardi ja Jaan Marts.

Täname kõiki osalejaid ja korraldajaid Kadi ning Ain Innot ürituse kordamineku eest!

Tenniseklubi Pallas võistlus

2. juulil pidas tenniseklubi Pallas Ojasaare muruväljakul maha oma võistluse segapaaridele. Igati tore laupäev sai. Mõnusad sportlikud inimesed, stiilselt valges riietuses ja laheda olemisega.  Just selliseid külastajaid me ootamegi.

Mängijad said kogemuse mruväljakul mängimise ja platsi hooldajad väljaku koormustalvuse osas. Pidas hästi vastu.

Anett Kontaveit treenis Ojasaarel

Eesti tipptennisist Anett Kontaveit kasutas kolmel päeval Wimbledoniks valmistumisel Ojasaare murukattega tenniseväljakut. Väga lahe, kui sellise tasemega sportlased leiavad tee meie juurde. Loodame, et Anett ja treener Märten said natukenegi vajalikke kogemusi muruväljakul mängimiseks.  Igal juhul meil vastuvõtjatel oli väga vahva.