Ojasaare Golf 2019

Võistlus Ojasaare Golf saab toimuma pühapäeval, 1 september. Algselt 1 juuni peale planeeritud üritus tuli kahjuks edasi lükata, kuid nüüd saab see kindlasti toimuma.

Tegemist on võistlusega, mille traditsioonid Ojasaarel pikimad. Nagu Ojasaare golfiväljak võrreldes teistega veidi teistsugune, siis sama on ka see üritus. Sobib kõigile, nii alustavale golfarile, kui ka harrastajale ja edasijõudnud mängijale. Juhendiga saab tutvuda SIIT ja registreerimine läbi korraldaja e-maili klubi@ojasaare.ee

Tule ja naudi Teadmistepäeva golfiga!

Ajutisi griine hetkel ei kasutata

Oleme loobunud ajutistest griinidest. Kuuendal ja viieteistkümnendal rajal mängitakse seitsmendale griinile ja kaheksandal ning seitseteistkümnendal rajal neljandale griinile. Seega kaks griini on kasutusel ringi jooksul kaks korda. Nagu meistrivõistlused näitasid, süsteem töötas. Silmas tuleb pidada, et alati on eesõigus suurema numbriga raja mängijal.

Maakonna meistrid on selgunud

Nüüd on see siis jälle tehtud. Juba üheksandat korda. Maakonna meistrimedalid golfis on jagatud. Ajalooliseks jäävad selle aasta meistrivõistlused selle tõttu, et esmakordselt selgitati välja ka parimad seeniorid. Oma klasside parimad olid Katrin Leppik, Zenta Lood, Kristo Raudam ja Urmas Koppel. Kõiki tulemusi näeb siit.
Väga suure töö korraldamises oli teinud Kristjan Jaakma. Suured tänud talle. Ilustate lillekimpude eest täname lillepoodi “Lill” Rakveres.

Tulekul on üheksandad Lääne- Virumaa meistrivõistlused golfis

Aeg lendab ja tundub uskumatu, et esimesed maakonna meistrid golfis selgitati välja juba 2011. aastal. Läbi aegade on medalitele tulnud kuus naist ja üheksa meest. Tänase seisuga on ennast võistlema registreerinud neist neli. Aega registreerimiseks on veel 15. augusti õhtu kella kuueni ja loodame, et osavõtjaid lisandub. Juhendit ja registreerunuid näeb siit. Seniseid medalivõitjaid näeb siit 
Käesoleval aastal selgitatakse välja esmakordselt ka seenioride paremad nii naiste kui ka meeste klassis. Saab põnev olema. Ootame rohket osavõttu.