Kuu arhiiv: juuli 2019

Meistrivõistlused 2019

Teine pool golfihooajast on kätte jõudnud ning hea aeg hakata välja selgitama selle aasta meistreid.

Esimene suurvõistlus on Ojasaare Golfiklubi Meistrivõistlused, mis toimumas seekord pühapäevasel päeval, 4 august. Tegemist järjekorras kolmandate võistlustega, tiitlit läheb kaitsma klubi valitsev meister Vilmar Veevo.

Teine suurvõistlus on pikkade traditsioonidega Lääne-Virumaa Meistrivõistlused. Toimuma saab see nagu ikka kahel päeval, kuupäevadeks 17-18 august. Tegemist on järjekorras üheksandate meistrivõistlustega, tiitlit läheb kaitsma meestest Mart Suursu EGCC-st ning naistest kõik 9 korda võitnud Kaie Kender Rae GK-st!

Võistlusklasse on  mõlemil võistlusel seekord 4 : Mehed, Naised, Seenior Härrad (50+), Seenior Daamid (50+).

Juhendid ja registreerimis võimalusel leiad võistluste lehekülje alt SIIT

Ootame võistlustele rohket osavõttu, sest tegu ikkagi Ojasaare golfihooaja põhivõistlustega.

OOO ehk objektiivselt olukorrast Ojasaarel

Käes on puhkuste kõrgaeg ja varasemate aastate kogemus näitab, et sellel ajal tõuseb Ojasaare külastajate arv just kaugemalt tulnud inimeste arvelt. Loodame, et ka see aasta pole erand. Kindlasti on veel kellelgi sünnipäev, pere- või firmaüritus pidamata. Pakume võimalust see just Ojasaarel korraldada. Teeme teile mõnusa golfi algõppe ja saate meie saalis meeldiva koosviibimise korraldada. Käesoleval aastal avame kasutuseks ka ehtsa murugakattega tenniseväljaku.
Kaugemalt tulnud golfimängija peaks teadma Ojasaare praegust olukorda. Võtsime peale eelmise aasta põuakahjustusi ette tõsisema remondi. Seetõttu on on kasutusel ajutised tiialad ja kaks ajutist griini. Põuakahjustustest on vähemal või suuremal määral rasitud enamus griine. Samuti on väljakul  mitmeid kohti, kus murukate puudub. Loodame, et ilm aitab kaasa ja saame suve teises pooles kõik vajalikud külvitööd ära teha.

Lühendame golfiväljaku lahtioleku aega

Arvestades meie võimalusi ja mängijate vajadusi peame muutma väljaku lahtioleku aegu. Alates 15. juulist on esmaspäevast kolmapäevani väljak suletud. Neljapäeval oleme avatud kell            12-22 ja  reedest pühapäevani kell 8-22. Lahtioleku piirang ei kehti golfi algõpetusele, seminaridele, koolitustele ja koosviibimistele.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu