Kuu arhiiv: september 2019

Rajamäng ja Pitch & Putt

Laupäeval 14 september selgitati välja selleaastane Rajamängu meister.

Kuna rajamängu on väga raske korraldada, siis seekordse registreerimise tulemusena otsustati eelringid teha alagruppides. Kokku oli 2 gruppi, millede võitjad läksid vastamisi finaalis. Rändkarika viis koju EGCC ja Ojasaare GK liige Mihkel Lekk! Teiseks tuli teist aastat järjest Rait Pärs. Tubli töö poisid!

Rajamäng kindlasti jääb ka edaspidi võistuskalendrisse, aga on vaja veel tööd teha, et veel paremini korraldada.

Suured tänud muidugi Jaanile ja Vilmarile võistuse läbiviimise eest!

Mihlel Rajamäng Võitja

Laupäeval 12 oktoober on aga Pitch & Putti kord. Tegu siis legendaarse lähimängu võistlusega, kus kasutada võib kolme golfikeppi, milledest üks peab olema putter. Pikim rada on maksimaalselt 90 meetrit, väljaku kogupikkus maksimaalselt 1200 meetrit. Võistlusklasse on 4, mehed, naised ja seeniorid. Vaata juhendit SIIT.

Tiitlikaitsja on Priit Jalasto. Eelmise aasta tulemusi vaata SIIT.

 

Parimat!

 

 

Väike ülevaade

September on saabunud. Võistluste hooaeg hakkab vaikselt lõpule jõudma. Eelmine nädal sai läbi 18 nädalat kestev Neljapäevakute sari, mida korraldas MTÜ Kadrina EPT. Abiroolis oli Ojasaare GK ja Kristjan. Võistlus oli pingeline, võitjaks tuli Mart 168 punktiga. Teine oli Rait, kel ainult 2 punkti vähem, kolmas Vitali. Tulemustabel leitav võistluste rubriigist.

Pühapäeval 1 september peeti võistlust Ojasaare Golf. Pikkade traditsioonidega võistlus oli seekord ühe-päevane. Pinget jagus lõpuni. Meeste võitjaks oli 1 löögi eduga Urmas, edestades Jaani. Vitali kolmas. Naistest esikolmiku vahed samuti 1 löök, edu saatis seekord Heljut, Zenta teine ja Tiina kolmas. Eraldi aladest: Puttamine: Urmas. Chippamine: Vitali. Täpsus: Jaanus. Lühirajad: Jaan. Tulemused samamoodi leitavad võistluste rubriigist.

Tuleval nädalavahetusel Ojasaare midagi suurt ei toimu, aga klubi jaoks saab olema ajaloolise nädalavahetusega. Meestevõistkond osaleb esimest korda Eest Klubidevahelisel Meistrivõistlustel! Võitma me esimene kord kindlasti ei lähe, aga ajalooline hetk ikkagi. Meeskonda kuuluvad: Andres Möldre, Karel Kirsimäe, Kert Loide, Venno Jaakma, Rait Pärs, Eero Soosaar, seeniorid Jaanus Nurga, Jaan Lipsmäe, Lembit Veelmaa ja Urmas Koppel. Kapteniks Vilmar Veevo.  Edu poistele!

Tulevastest tegemistest on järgmiseks järgmine laupäev, 14 september, mil mängitakse välja Rajamängu rändkarikas. Juhend on leitav võistluste kalendrist.

 

Parimat!

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu