Nüüd on see siis jälle tehtud. Juba üheksandat korda. Maakonna meistrimedalid golfis on jagatud. Ajalooliseks jäävad selle aasta meistrivõistlused selle tõttu, et esmakordselt selgitati välja ka parimad seeniorid. Oma klasside parimad olid Katrin Leppik, Zenta Lood, Kristo Raudam ja Urmas Koppel. Kõiki tulemusi näeb siit.
Väga suure töö korraldamises oli teinud Kristjan Jaakma. Suured tänud talle. Ilustate lillekimpude eest täname lillepoodi “Lill” Rakveres.




