Golfivõistlus Pitch & Putt toimub 15. oktoobril

Võistluse algus kell 10:00

Mängitakse rahvusvaheliste reeglite järgi kaheksateist rada, millede kogupikkus on alla 1200 meetri. Raja maksimaalne pikkus 90 meetrit. Mängija tohib kasutada kolme golfikeppi, millest üks peab olema putter.

Mängitakse spetsiaalselt selleks võistluseks üles seatud radadel. Kasutusel on kõik üheksa griini. Igale neist kaks avalöögikohta. Rajad saavad mängukorda ja harjutamiseks valmis laupäevaks 1. oktoobriks.

Osalustasu 15. eurot.

Registreerimine aadressil info@ojasaare.ee hiljemalt 13. oktoobril.

Infot radade pikkuse ja asukoha kohta leiab siit

Rajamängu karikas läks aastaks Mardi auhinnakappi

Ojasaare rajamängu võistlus viidi sel korral läbi 24. ja 25. septembril. Kokku oli kohal üksteist mängijat, kes jaotati nelja alagruppi. Poolfinaali jõudsid Raido, Hans , Mart ja ainus naismängija Anete Liis. Finaal Hansu ja Mardi vahel oli võrdne kuni viimase rajani. Mardil õnnestus avalöögil pall saata griini kõrvale. Hans tabas seevastu paarikümne ruutsentimeetri suurust pügamata ala bunkri servas. Ilmselt sai see tabamus ka saatuslikuks. Pronksist golfimängija kuju rändas aastaks Mardi juurde.

Järgmine võistlus Ojasaarel on 15. oktoobril, kus mängitakse kolme kepiga.

Rajamängu võistlus 24. ja 25. septembril

Varem hooaega läbivaks võistluseks mõeldud rajamäng viiakse läbi kahel päeval. Nii naised kui mehed mängivad koos ühes võistlusklassis. Mängitakse üheksa rada. Mängijad jagatakse alagruppidesse. Täpne reglement pannakse paika osavõtjate arvust lähtuvalt.
Mängude algus mõlemal päeval kell 10:00. Osalustasu 15 eurot. Osavõtuks registreerimine peab olema tehtud hiljemalt 21. septembril aadressil info@ojasaare.ee. Võitjale rändauhind, milleks on pronksist golfimängija kuju. Parimale naisele eriauhind.

Jalgrattamatk Virumaa Südames

10. septembril sai tutvustatud oma sportlikele sõpradele jalgrattaga sõitmise võimalusi ja huvitavaid paiku Virumaa Südames. Marsruudiks Ojasaare-Aidu-Ojasaare.
Esimene peatus sai tehtud Uljastel Mati Õlle aidas. Veel üldsusele avamata koht, aga tulevikus saab sellest kindlasti väga külastatav paik.
Teine peatus oli Sondas Pagarikoja õuel. Kehakinnituseks pirukad, puljong ja lahke naabrimehe õunad. Teekonnale kaasa supp. Väga maitsvad toidud.
Kolmas seljasirutus toimus Maidlas. Seekord piirduseime ainult mõiskompleksi põgusa vaatamise ja saateautost joogi ja näksi võtmisega.
Pisut väntamist ja olimegi Aidus. Kavas oli paadiga sõit ja supi söömine. Kuna olime valesti aru saanud vette mineku asukohast, siis peatus läks pisut pikemaks kavandatust. Elamused siiski vägevad.
Tagasiteel põikasime läbi Kiviõli Seikluskeskusest ja Tuhamäe hosteli juurest. Atraktsioonidele sel korral ei läinud ja ööbima ei jäänud.
Järgnes peatus Uljaste järve ääres. Väike suplus ja algaski viimase etapi läbimine.
Kokku kogunes kilomeetreid 70. Suur enamus sellest kergliiklusteed. Aega kulus ettevõtmisele pea kaheksa tundi.
Tasus sõitmist ja julgen soovitada kõigile.