Golfi kolmapäevakud said läbi

13. aprillil alanud kolmapäevased koosmängimised said 7. septembril lõpplahenduse. Kokku mängiti kahekümne kahel kesknädalal. Kasutati erinevaid mänguvorme ja radade kombinatsioone. Osales kokku kolmkümmend mängijat. Kokkuvõtva paremusjärjestuse selgitamiseks liideti igal võistlejal kümne parema osavõistluse punktid. Kolm paremat olid Mart, Raido ja Kristjan.

Väärt ettevõtmine, mis viidi läbi täielikult mängijate endi initsiatiivil ja eestvedamisel. Kiitus kõigile osalejatele ja organiseerihatele.