Kuu arhiiv: oktoober 2016

Esimene lumi on sulanud

Paar päeva kestnud talv on selleks korraks läbi. Soovijad saavad harjutama tulla.
Oleme tegelenud viimasel ajal väljaku parandamisega ja seetõttu on rohukamarata kohti tavapärasemast rohkem. Käsitlegem neid kui remondialasid, vaatamata sellele. et sininetähistus puudub.

Võistlust pildistas Ivo Kraus

Soovime oma tegemistes minna professionaalsemaks ja paremaks. Selleks liigume spetsialiseerumise ning meeskonna laiendamise teed. Kaasame oma ala tundvaid inimesi ka Ojasaarest kaugemalt. Pitch & Putt võistlust palusime jäädvustama fotograaf Ivo Krausi. Tulemusega oleme väga rahul. Selle postituse galeriist võib leida väikese osa tehtud fotodest. Soovijad saavad rohkem pilte vaadata aadressil http://www.ivokraus.ee/golfivoistlus-pitch-putt-toimub/#lightbox[group]/23/. Piltide tellimine meili ik@hot.ee kaudu

Pitch & Putt 2016 võistlus senistest osavõturohkeim

15. oktoobril peetud golfivõistlusel Pitch & Putt osales rekordarv võistlejaid vaatamata sellele, et puudusid päris mitmed mängijad, kes tavapäraselt kaasa võistlevad. Tore on tõdeda, et järjest rohkem tuleb Ojasaarele osalejaid teistelt väljakutelt. Rõõmu teeb ka see, et peale kasvavad uued mängijad, kes auhinnaliste kohtade jagamisel kaasa räägivad. Esikoha selgitamiseks mängisid lisaraja staašzikas mängija Mart Suursu ja alles sel aastal golfiga alustanud Venno Jaakma. Võit läks kogenenumala, aga väljakutse on esitatud, mida tunnistas ka Mart oma võitjakõnes.

Aitäh kõigile osalejatele.

Tulemusi näeb siit 

Ojasaare Pitch & Putt võistluse stardigrupid

Võistlusele registreerimine on lõppenud. Stardigruppidega saab tutvuda siin.

Rajale läheme kell 10:00

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu