Kuu arhiiv: juuni 2012

Ojasaare Volle 2011 video

Põld täis põllulilli

Ilus on elu Eestimaal.

Külalised Sõmerult ja Rõugest

18. juunil oli meeldiv vastu võtta Sõmeru ja Rõuge valla ametnikke ja volikogu liikmeid. Kuuekümne kuue inimesega oli see selle aasta arvukaim külastajate seltskond. Tavapäraselt me nii suurte gruppidega ei tegele, aga headele inimestele tuleme ikka vastu.

Kasutusel oli piknikupaik, volleplats ja golfiväljak. Üllatuseks oli osalejate seas suur arv inimesi, kes golfiga tegelenud. Tuleb välja, et Eestis on väga palju huvilisi, kes enda kodusele murulapile on rajanud esmased võimalused golfi mängimiseks. Seda olid teinud ka Rõuge ettevõtlikud mehed. Meie piirkonnas on teada vähemalt kolm sellist kohta.

 

Golfivõistluse Ojasaare 2012 võitsid Kaie ja Hans

Toimus kahepäevane võistlus Ojasaare golf 2012. Startis 14 meest, 6 naist ja 3 last.

Esimese päeva tulemused

Naistest oli parim Kaie Kender, kellele järgnesid Zenta Lood ja Reeli Pärs.

Meeste esikolmik oli Hans Ilves, Alar Palmar ja Sten Lume

 

Hans toetab golfiväljaku arengut

Hans, lahkeloomuga mees, on korduvalt ulatanud oma abikäe Ojasaare golfiväljaku arendamiseks. Varasematele trimmeritöödele ja pinnase parandamisele on lisandunud materiaalne toetus. Hooaja alguseks kinkis ta sada palli koos pallilkorjajaga, nüüd golfikäru. Olles ise sellel aastal 24 mängukorraga meil enim mänginud golfar, näeb ja teab ta kus vaja aidata. Samas on tema nimel ka selle aasta parim tulemus 31 löögiga. Vägev eeskuju kõigile.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu