Külalised Sõmerult ja Rõugest

18. juunil oli meeldiv vastu võtta Sõmeru ja Rõuge valla ametnikke ja volikogu liikmeid. Kuuekümne kuue inimesega oli see selle aasta arvukaim külastajate seltskond. Tavapäraselt me nii suurte gruppidega ei tegele, aga headele inimestele tuleme ikka vastu.

Kasutusel oli piknikupaik, volleplats ja golfiväljak. Üllatuseks oli osalejate seas suur arv inimesi, kes golfiga tegelenud. Tuleb välja, et Eestis on väga palju huvilisi, kes enda kodusele murulapile on rajanud esmased võimalused golfi mängimiseks. Seda olid teinud ka Rõuge ettevõtlikud mehed. Meie piirkonnas on teada vähemalt kolm sellist kohta.

 

Hans toetab golfiväljaku arengut

Hans, lahkeloomuga mees, on korduvalt ulatanud oma abikäe Ojasaare golfiväljaku arendamiseks. Varasematele trimmeritöödele ja pinnase parandamisele on lisandunud materiaalne toetus. Hooaja alguseks kinkis ta sada palli koos pallilkorjajaga, nüüd golfikäru. Olles ise sellel aastal 24 mängukorraga meil enim mänginud golfar, näeb ja teab ta kus vaja aidata. Samas on tema nimel ka selle aasta parim tulemus 31 löögiga. Vägev eeskuju kõigile.