Golfivõistlus Naine ja mees Ojasaarel peetud

28. juulil peetud golfivõistluse Naine ja mees Ojasaarel võitsid Kaie ja Hans, teiseks tulid Anne ja Peeter Viljandist ning kolmandaks Eli ja Ingmar, Lööke vastavalt 123, 143 ja 144

Läbiti kaheksateist rada, kus esimesel üheksal rajal mängis igaüks oma palli ja teisel üheksal rajal löödi ühte palli kordamööda.

Järgmine samalaadne võistlus toimub järgmise aasta juulis taaskord lapsevanemate päeva paiku.

Ojasaare volle 2012 peetud

22. juuli päikeselisel päeval sai peetud viies Ojasaare volleturniir. Sarnaselt eelmisele aastale mängiti liival ja spetsiaalselt murule paigaldatud väljakutel.

Liivaväljakule registreerus viis kolmeliikmeslist võistkonda, keda tugevdati ühe muruväljaku mängijaga. Seega mängiti eelvoorus liival neli nelja vastu. Kohamängudes tugevdusi ei kasutatud . Võitjaks tuli võistkond Hendrik koosseisus Rait Karus, Rauno Ilves ja Margus Pihlak.

Kuna murule registreerus ainult kaks võistkonda peeti seal  üks mäng, mille võitis meeskond, kuhu kuulusid Roland Järv, Harri Palmar ja Hendrik Kurik. Teiseks jäid Ahto Tuuling, Jaanek Hermet ja Kristjan Kurik.

Golfivõistlus Naine ja mees Ojasaarel

Golfivõistlus Naine ja mees Ojasaarel on üks osavõistlus sarjast Golfipere Ojasaarel. Sarja kuuluvad võistlused, kus mängivad ema lapsega, naine ja mees, isa lapsega ja vanavanem lapselapsega. Parimad selgitatakse igal võistlusel eraldi ja sarja kokkuvõttes, kus lähevad arvesse kolm osavõistlust.

 

NAINE JA MEES OJASAAREL TOIMUMISE KUUPÄEV . 28. JUULI 2012.

ALGUS. Kell 11.00

OSAVÕTJAD. Võistlus toimub paaridele, mille moodustavad abikaasad või elukaaslased.

VÕISTLUSE SISU. Võisteldakse löögimängus. Täpne võistluste juhend selgub peale osavõtjate registreerumist.

OSALUSTASU. 25 eurot paari kohta.

REGISTEERIMINE. Võistlustele saab registreerida hiljemalt 26. luulil kella 18:00-ks elektronposti aadressil info@ojasaare.ee

AUTASUSTAMINE. Autasu kolmele paremale paarile.

Tenniseklubi Pallas võistles rohuväljakul

7. juulil pidas Tenniseklubi Pallas oma rohu(muru)väljaku meistrivõistlused taaskord Ojasaarel. Lustimist murul jätkus üheteistkümneks tunniks. Lisaks tennisele prooviti ka golfiradu. Igavesti vahva seltskond. Oleks selliseid vaid rohkem. Kokku sai lepitud, et samalaadne ettevõtmine saab toimuma ka järgmisel aastal Wimbledoni tenniseturniiriga ühel ajal.

Ojasaare Volle 2012

Ojasaare Volle 2012 juhend

Sellel aastal toimub “Ojasaare Volle” raames üheaegselt kaks võrkpalli turniiri kolmikutele. Turniirid toimuvad Lääne-Virumaal Aarlas pühapäeval, 22.juulil. Mängude algus on 10.00.

Registreerida saab kohapeal kell 9.00-9.30. Osavõtutasu on 20 € võistkonna kohta. 18 aastastele ja noorematele 5 € mängija kohta.
Osavõtutasu sisaldab turniirist osavõttu, suppi, sauna ja auhindu parimatele.

Tugevam meesteturniir peetakse kahel muruväljakul (väljaku mõõtmed 7 korda 14 m). Kehtivad saalivõrkpalli reeglid. Liival toimuvale turniirile on oodatud kõik noorte-, naiste-, sega- ja meestevõistkonnad. Kehtivad saalivõrkpalli reeglid. Mõlemal turniiril mängitakse rannavõrkpalli palliga. Võistlussüsteem ja mängude pikkus selgub peale osalejate registreerimist
kohapeal.

Muruturniiril läheb jagamisele 250 eurone auhinnafond.
Lisaks toetavad turniiri auhindadega Viru Õlu, Fazer,
 Sportland ja Euronics.

INFO:
info@ojasaare.ee / 502 7425
kristjan.kurik@gmail.com / 509 2352
Turniiri korraldab MTÜ Ojasaare Loodusmatk koos sõpradega.