Külastajateks sulelised

Talv on täiega kohal. Lumi maas ja külmagi

olnud kahekümne kraadi ringis. Sportlikeks tegevusteks Ojasaarel on praegu lume rookimine ja puude tuppa tassimine.
Külastajate üle siiski kurta ei saa. Praegusele aastaajale kohaselt on need linnud, kes meeledi toidulaualt lisasööki otsivad. Toredat jägimisvõimalust pakuvad ja talveaega kaunistavad rasva-, soo- ning sinitihased, põldvarblased, pasknäärid, leevikesed, urvalind , rohevindid ja ohakalind. Aegaajalt käib toidulaua külastajaid kimbutamas raudkull, kes ennast  hästi peita oskab ja väga kiirelt tegutseb.

Golfivõistlus Isa lapsega

Hooaja viimane võistlus toimus laupäeval 10. novembril. Isadepäeva puhul mängis ühes paaris isa  lapsega. Vanusepiirang puudus. Parimateks osutusid Mart ja Rait, kes edestasid Raini ja Siimu ning Jaani ja Kaikot.
Kergelt külmunud maapind tegi mängu erinevaks suvisest golfist. Palli põrkumist maast ja edasiveeremise kiirust oli piisavalt keeruline ette arvata. Olgu tingimused millised tahes, ikka võidavad paremad. Nii ka seekord.
Kuigi võistlusi sel aastal enam ei toimu, on väljak endiselt avatud kuni lume saabumiseni.
Võistlustel kohtume kevadel emadepäeva paiku, kus ootame koos mängima emasid ja lapsi.

Väljak veel mängukõlbulik

Golfihuvilistele teadmiseks, et praegu on meie juures golfi mängimine veel täiesti võimalik. Griinid on kõik mängitavad. Suhteliselt märg on olukord neljanda griini ümbruses, aga ka ei midagi väga hullu.

Kui nii ilmad edasi kestavad, siis 10. novembri võistlus Isa lapsega saab kindlasti peetud.

Golfivõistlus Ojasaare pitch & putt

13. oktoobril toimus Ojasaarel golfivõistlus, kus iga mängija võis kasutada kolme keppi, millest üks pidi olema putter. Mängiti 20 lühirada, millest pikim oli 85 meetrit. Radade kogupikkus 1119 meetrit.

Naistest tuli võitjaks Kaie Kender 76 löögiga. Paremuselt teine naine oli Reeli Pärs.

Meestest oli parim Alar Palmar 63 löögiga. Järgnesid Hans ilves 69 ja Kaiko Lipsmäe 70 löögiga.