Kuu arhiiv: juuli 2021

Klubi meistrid selgitati välja Jõelähtmel – Stone Coursel.

31. juulil selgitati välja see aastased Ojasaare Golfiklubi meistrid. Viiendat korda toimunud võistlused olid esmakordselt väljaspool meie koduväljakut, EGCC-s Stone Coursel.

Nagu tavaks saanud, selgitati meistrid välja neljas klassis. Meeste klassi parim oli kindlat mängu näidanud Eero Soosaar. Temast sai ajaloo esimene kahekordne klubi meister. Nimelt Eero triumfeeris ka aastal 2019. Teine koht selgitati välja õmbermängimisel, kus esimese playoff rajaga (rada 7) saavutas hõbemedali Siim Valdlo. Eelmise aasta hõbemedali vahetab see aasta pronksi vastu Marek Tank.

Mees seeniorite klassi parim oli klubi uusim liige Tiit Sermann. Teine koht eelmise aasta meistrile Vitali Dimitrijevile ja kolmanda koha saavutas Jaan Lipsmäe, kes alistas ümbermängimisel Urmas Koppeli.

Naiste parim oli Evelin Pae. Nais seeniorite meistriks krooniti Tiina Kompus. Nemad olid see aasta ainukesed oma klassi esindajad.

Igajuhul loeme võistluse korda läinuks. Kas ka järgmine hooaeg selgitame meistrid välja võõral väljakul, seda näitab tulevik. Täname EGCC-d meid vastu võtmast. Green keeperite samuti suur tänu suurepärase väljaku eest!

Võistuse tulemusi näeb SIIT

Järgmine võistlus on Lääne-Virumaa meistrivõistlused 14-15 august.

August Ojasaarel

Alates 31. juulist avame väljaku kõikidele mängijatele. Rajad on kasutusel oma õigete avalöögialadega, välja arvatud lühendatud variandis kuues ja viieteistkümnes, mille avame õige pikkusega hiljemalt 14.-15. augustil toimuvateks Lääne-Virumaa meistrivõistlusteks. 
Olukord väljakul vastab meie võimalustele ja põuasele suvele. Palju on kõrbenud ja hõredat muru. Griinidel on hulganisti kollaseid kohti. Ilmateade lubab vihma ja mõne aja pärast peaks saama teada kui suured kaod muru osas peame üle elama.
Kuu mänguõigust on võimalik soetada kuni 5. augusti südaööni
Suure tõenäosusega avatakse 1. augustil mängimiseks Golf ümber Eesti rajad. Ojasaare osaleb mängus 8. ja 18. rajaga. Täiendava informatsiooni saamiseks loe www.golfümbereesti.ee
Loodame ja ootame rohket külastust.

Tulekul on arvult 11. võistlus Naine ja Mees Ojasaarel

Kuigi eelmisel aastal sai välja öeldud, et selles formaadis enam võistlust ei korraldata, läksime siiski sõnade söömise teed. Seltskond, kes varasematel aastatel osalenud, on lihtsalt nii tore ja mõnus, et kahju oleks mitte kohtuda.
Alati ootame muidugi ka uusi tulijaid.
Huvitaval kombel on 11. võistlus langenud 11. kuupäevale. Loodame. et see on hea enne.
Ega siis muud kui tutvu juhendiga siin ja registreerima.
Ojasaarel näeme

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu