September 2021

Septembri plaanide tegemiseks on endiselt palju selgusetut, aga on ka konkreetseid teadmisi.

Kettagolfis toimuvad võistlused 4. ja 12. septembril. Vahepealsetel aegadel on kettagolfi väljak kõigile harjutamiseks avatud. Ala populaarsust arvestades võib septembri alguses Ojasaarel minna golfi mängimine suhteliselt keeruliseks. Vabamat aega on kergem leida tööpäevadel kella neljateistkümneni.

Mis saab golfist. Hoiame väljaku nii avatuna kui suudame, aga arvestama peaks vast lühemate radadega. 19. septembril toimuv võistlus Ojasaare Golf on orienteerutud lähimängule ja täpsusele ning seetõttu võib iga mängija otsida endale väljakul sobivaima harjutamise võimaluse. 
Kõik rajad oma õiges pikkuses avame 21. septembriks, mil toimub broneeritud üritus.

Kuu mänguõigust ei müü, aga langetame septembris mängukorra hinna kümnele eurole.

21. augustil avame kodukohviku

Osaleme Vinni valla kodukohvikute päeval ja avame 21. augustil kell 11.00 Ojasaare Aiakohviku. Tõsi, põhiline tegevus toimub küll klubihoones, aga ilusa ilma korral on sobilik istuda või ringi liikuda aias.

Huvi pärast lõime lahti ENE, kus kohviku kohta kirjutatakse järgmist: 
“Kohvik. Toitlustusettevõte ja ajaviitekoht, kus juuakse kohvi ja muid kuumi või külmi jooke ning süüakse eelkõige pagari- ja kondiitritooteid. Paljudes kohvikutes võib kuulata instrumentaalansambli esituses meeleolumuusikat, mõnes kohvikus korraldatakse ka kirjandusõhtuid, mängitakse malet ja muid lauamänge. ….”

Lähtudes eelöeldust me suppi ja praadi ei paku, aga mõned söögid saavad soojad olema küll. Loomulikult on menüüs kohv, kakao ja morss.

Instrumentaalansamblit asendab Ojasaarel plaadimuusika vinüülidelt, mis on välja antud valdavalt eelmise sajandi kaheksakümnendate lõpus.

Malenupud paneme ilusti valmis ja lauamänguks on meie enda loodud põnev Ojasaare Golf.

Püüame anda kohvikule pisut nostalgia hõngu ja ühtlasi meenutada millistest oludest oleme jõudnud tänapäeva. Muutused on ikka väga suured. Piltlikult näitame muutusi Ojasaare näitel, pakkudes suurelt ekraanilt vaatamiseks ülevaadet fotodest, mis tehtud ajavahemikus 1991-2021.

Ootame kõiki kohvikumõnusid nautima, oma mälestusi rääkima ja rõõmsal meelel astuma teistkordselt vaba Eesti neljandasse aastakümnesse.

Meistrid selgunud!

XI Lääne-Virumaa meistrivõistlused löögimängus on peetud. Ilm oli Eesti kliimale kohane ehk väga heitlik. Oli päikest, tuult ja tormi, vihma ning kõike muud, samas õnneks mitte äikest. Aga mis sa ikka teed, looduse vastu ei saa. Väljak ise oli super, tõeline golfi nauding!

 Nais seenioreid oli kaks, kelledest tublim seekord Tiina Kompus. Kahepäeva kokkuvõttes 160 lööki ja tasuks temale esimene maakonna meistritiitel. Teisele kohale tuli finaal päeval head minekut näidanud Zenta Lood.

Mees seeniorite klassis suutis tiitlit kaitsta Vitali Dimitrijev. Teine oli avapäeva liideriks olnu Tarmo Lood, kolmas kohalik väljaku peremees Jaan Lipsmäe. Kokku oli selles klassi võistlejaid 5.

Meeste klassis võttis võidu Mart Suursu. Super tulemus 124 lööki (62+62) tõi talle ajaloo kolmanda meistritiitli. Teine oli seekord eelmise aasta meister Eero Soosaar, kolmandaks tõusis Hans Ilves. Kokku võistlejaid 9.

Ojasaare golfiklubi tänab Lääne-Virumaa spordiliitu medalite eest, Vinni valda toetuse eest, Lilleteenus OÜ ilusate lillekimpude eest ja loomulikult kõiki golfareid, kes osalemas olid!

Lääne-Virumaa meistrivõistluste statistikaga saab tutvuda SIIN.

Tulemusi näeb SIIT.

Juba tuleval nädala reedel sõidavad Ojasaare Golfiklubi mehed ja mehed seeniorid Pärnusse, Valgeranna golfikeskusesse, kus toimuvad selle aasta Eesti klubidevahelised meistrivõistlused. Hoiame pöidlad pihus ja soovime meestele pikki lööke ja edukaid putte!