Meistrid selgunud!

XI Lääne-Virumaa meistrivõistlused löögimängus on peetud. Ilm oli Eesti kliimale kohane ehk väga heitlik. Oli päikest, tuult ja tormi, vihma ning kõike muud, samas õnneks mitte äikest. Aga mis sa ikka teed, looduse vastu ei saa. Väljak ise oli super, tõeline golfi nauding!

 Nais seenioreid oli kaks, kelledest tublim seekord Tiina Kompus. Kahepäeva kokkuvõttes 160 lööki ja tasuks temale esimene maakonna meistritiitel. Teisele kohale tuli finaal päeval head minekut näidanud Zenta Lood.

Mees seeniorite klassis suutis tiitlit kaitsta Vitali Dimitrijev. Teine oli avapäeva liideriks olnu Tarmo Lood, kolmas kohalik väljaku peremees Jaan Lipsmäe. Kokku oli selles klassi võistlejaid 5.

Meeste klassis võttis võidu Mart Suursu. Super tulemus 124 lööki (62+62) tõi talle ajaloo kolmanda meistritiitli. Teine oli seekord eelmise aasta meister Eero Soosaar, kolmandaks tõusis Hans Ilves. Kokku võistlejaid 9.

Ojasaare golfiklubi tänab Lääne-Virumaa spordiliitu medalite eest, Vinni valda toetuse eest, Lilleteenus OÜ ilusate lillekimpude eest ja loomulikult kõiki golfareid, kes osalemas olid!

Lääne-Virumaa meistrivõistluste statistikaga saab tutvuda SIIN.

Tulemusi näeb SIIT.

Juba tuleval nädala reedel sõidavad Ojasaare Golfiklubi mehed ja mehed seeniorid Pärnusse, Valgeranna golfikeskusesse, kus toimuvad selle aasta Eesti klubidevahelised meistrivõistlused. Hoiame pöidlad pihus ja soovime meestele pikki lööke ja edukaid putte!

 

 

Klubi meistrid selgitati välja Jõelähtmel – Stone Coursel.

31. juulil selgitati välja see aastased Ojasaare Golfiklubi meistrid. Viiendat korda toimunud võistlused olid esmakordselt väljaspool meie koduväljakut, EGCC-s Stone Coursel.

Nagu tavaks saanud, selgitati meistrid välja neljas klassis. Meeste klassi parim oli kindlat mängu näidanud Eero Soosaar. Temast sai ajaloo esimene kahekordne klubi meister. Nimelt Eero triumfeeris ka aastal 2019. Teine koht selgitati välja õmbermängimisel, kus esimese playoff rajaga (rada 7) saavutas hõbemedali Siim Valdlo. Eelmise aasta hõbemedali vahetab see aasta pronksi vastu Marek Tank.

Mees seeniorite klassi parim oli klubi uusim liige Tiit Sermann. Teine koht eelmise aasta meistrile Vitali Dimitrijevile ja kolmanda koha saavutas Jaan Lipsmäe, kes alistas ümbermängimisel Urmas Koppeli.

Naiste parim oli Evelin Pae. Nais seeniorite meistriks krooniti Tiina Kompus. Nemad olid see aasta ainukesed oma klassi esindajad.

Igajuhul loeme võistluse korda läinuks. Kas ka järgmine hooaeg selgitame meistrid välja võõral väljakul, seda näitab tulevik. Täname EGCC-d meid vastu võtmast. Green keeperite samuti suur tänu suurepärase väljaku eest!

Võistuse tulemusi näeb SIIT

Järgmine võistlus on Lääne-Virumaa meistrivõistlused 14-15 august.

August Ojasaarel

Alates 31. juulist avame väljaku kõikidele mängijatele. Rajad on kasutusel oma õigete avalöögialadega, välja arvatud lühendatud variandis kuues ja viieteistkümnes, mille avame õige pikkusega hiljemalt 14.-15. augustil toimuvateks Lääne-Virumaa meistrivõistlusteks. 
Olukord väljakul vastab meie võimalustele ja põuasele suvele. Palju on kõrbenud ja hõredat muru. Griinidel on hulganisti kollaseid kohti. Ilmateade lubab vihma ja mõne aja pärast peaks saama teada kui suured kaod muru osas peame üle elama.
Kuu mänguõigust on võimalik soetada kuni 5. augusti südaööni
Suure tõenäosusega avatakse 1. augustil mängimiseks Golf ümber Eesti rajad. Ojasaare osaleb mängus 8. ja 18. rajaga. Täiendava informatsiooni saamiseks loe www.golfümbereesti.ee
Loodame ja ootame rohket külastust.

Tulekul on arvult 11. võistlus Naine ja Mees Ojasaarel

Kuigi eelmisel aastal sai välja öeldud, et selles formaadis enam võistlust ei korraldata, läksime siiski sõnade söömise teed. Seltskond, kes varasematel aastatel osalenud, on lihtsalt nii tore ja mõnus, et kahju oleks mitte kohtuda.
Alati ootame muidugi ka uusi tulijaid.
Huvitaval kombel on 11. võistlus langenud 11. kuupäevale. Loodame. et see on hea enne.
Ega siis muud kui tutvu juhendiga siin ja registreerima.
Ojasaarel näeme