Maratoni võitis Siim Valdlo
Golfimaraton on läbi mängitud. Kolmanda ringi ajal läks ilm nii hulluks, et korraldaja oli sunnitud võistluse katkestama. Ühes lepiti kokku, et järgmisel päeval mängitakse ülejäänud 2 ringi. Kolmanda ringi stardis ei olnud küll Marekut ega Kerti, aga teised 6 golfarit olid kohal.
Võistlus oli pingeline, eelkõige esikoha ja kolmanda koha peale. Siim ja Karel mängisid teise päeva täiesti viiki, seega Siimu kahe löögiline edu jäi püsima! Karel teine ning kolmandaks tõusis lõpuks Urmas!
Oli erakordne võistlus, jääb kauaks meelde! Paljud õnned kõigile! Järgmine aasta uuesti!
Tulemusi näeb SIIT
Vägevate karikate ja medalite eest tahame tänada Purtse Viinerikoda.

