Tenniseväljak on avatud

Kõigil, kel huvi mängida tennist täiesti omalaadsel väljakul, tasuks sammud seada Ojasaarele. Väljak on joonitud, võrk üleval ja ootab. Kuna murukate on väga tundlik ilmade, eriti tugeva vihma suhtes, tuleks hoolega kasutada soodsaid ilmaolusid.

Pühade nädalal oleme avatud iga päev

Erinevalt tavapärasest oleme pühade nädalal avatud ka esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval. Tasapisi liigume sinna poole, et peagi saame avada mängimiseks kõik rajad. Kaheksas rada on juba ajutise griiniga mängimiseks avatud. Veidi niitmist ja siis teeme lahti ka kuuenda raja.

Muudatused kohalikes reeglites

Praegu kehtivate golfireeglitega asendus veetakistuse mõiste punase ja kollase trahvialaga. Lähtuvalt sellest kehtestame Ojasaarel uue kohaliku reegli, mis on järgmise: Kõiki Ojasaare väljaku veekogusid käsitletakse punase trahvialana, mille piir ühtib veepiiriga ning on vaiade ja joontega tähistamata.

Reegli kehtestamisega eemaldatakse kõik senised veetakistusi tähistanud vaiad.

Harjutusväljaku kasutamisest

Paras koht oleks siinkohal veelkord meelde tuletada, et Ojasaare ei ole traditsiooniline golfiväljak ja eesmärk pole selleks ka saada. Pakume ikkagi golfi mängimise võimalust ja esmase tutvuse tegemist selle kauni mänguga. Ojasaare tagasihoidlikumad tingimused jäävad ühel hetkel kogenud mängijale lihtsalt kitsaks. Meil on hea meel kui siin alustanud või meil ennast mängijaks harjutanud mängijad liiguvad edasi päris väljakutele. Täpne statistika puudub, aga Ojasaarel mängijaks sirgunud inimesed teevad teistel väljakutel tunduvalt rohkem mänguringe kui teiste klubide mängijad Ojasaarel kokku. Selleks et aidata uutel algajatel parematesse tingimustesse edasi jõuda, anname neile eelisõiguse ojasaare harjutusväljaku kasutamiseks.
Alates 18. juunist jääb range  avatuks ainult Ojasaare GK liikmetele, hooaja mänguõiguse omanikele ja käesoleval aastal Ojasaarel golfikoolituse läbinutele. Pallid asuvad harjutusmattidel ja iga mängija korjab oma löödud pallid ise kokku ja asetab korvi oma algsesse kohta tagasi. Kindlasti on vaja registreerida range kasutus ja näidata ka tasutud summa, mis on kuni poole tunni eest kaks eurot ja üle poole tunni eest viis eurot. Kuna pallid võivad puutuda kokku erinevate inimestega, on väga vajalik käte desinfitseerimine.

Nädala esimesel poolel oleme suletud

Oleme avatud neljapäevast pühapäevani. Esmaspäevast kolmapäevani teeme rohkem hooldus- ja remonttöid, mis võivad häirida väljaku kasutajaid. Nagu, ikka me kedagi tagasi ei saada ka nädala esimesel poolel, aga iga külastaja peaks teadma, et suletud ajal on tavapärasest halvemad võimalused harjutamiseks ja mängimiseks.