Rajamängul uus võitja!

Rajamängu rändkarikas on olnud mängus aastat 2014. Keegi pole suutnud võita kaks korda, kõik eelnevad kuus võitjat on olnud erinevad. Täna sai see traditsioon jätku. Rajamängu rändkarika viib endaga koju Eero Soosaar. Ojasaare Golfiklubi valitsev meister näitas täna kindlat mängu ning suutis alistada kõik oma neli vastast. Finaal valitseva rajamängu meistri, Mihkel Lekk-i vastu oli samas väga tuline, võit tuli alles viimasel rajal. Mõlemad mehed eksisid avalöögil, aga Eero lähimäng oli otsustaval hetkel kindlam. Kolmanda koha mängus suutis Vitali alistada Tiina.

Ürituse kokkuvõtteks võib öelda, et pinget ja põnevust ja üllatusi oli terve mängu vältel, alustades alagruppidest, lõpetades finaaliga. Kindlasti mängitakse selle karika peale ka järgmine aasta!

Vaata tulemusi SIIT

Nädalavahetus Ojasaarel

Ojasaare Golf korraldab tuleval nädalavahetusel kaks üritust.

Laupäeval kutsume kõiki huvilisi taaskord golfidemopäevale. Üritus algab kell 16:00 ja kestab 2 tundi. Suurepärane võimalus teha tutvust selle võrratu mänguga. Kuna osalejate arv on taaskord piiratud, siis palume eelnevalt registreerida ennast, ja miks mitte ka oma kaaslast, läbi klubi emaili klubi@ojasaare.ee . Registreemis tähtajaks on reede, 29 mai kell 20:00. Üritus on tasuta. Läbiviiateks Ojasaare Golfiklubi liikmed.

Pühapäeval, 30. mai  läheb mänguks. Aasta esimene tiitel jagatakse välja Rajamängus. Võistluse ajaloos on väga palju erinevaid võitjaid, aga kas ka see aasta? Tiitlikaitsja Mihkel Lekk on igatahes tulemas ja tiitlit kaitsmas. Juhendiga saab tutvuda SIIT

Need mõlemad üritused ei tähenda seda, et väljak oleks broneeritud. Vastupidi, kes soovib saab oma mänguringu teha väga vabalt. Tule ja naudi golfi! Väljak on piisavalt suur ja avar.

Mainimata ei saa jätta ka Neljapäevakute sarja, mis see nädal jätkub teise etapiga. Formaadiks seekord Mulligani mäng ja algus tavapäraselt kell 18:30.

 

Näeme Ojasaarel!

demopäev_ojasaarel_30

 

 

Võistlused algavad juba 21. mail

Selle hooaja võistlemistega alustatakse Ojasaarel 21. mail. Nagu varasematelgi aastatel, hakatakse neljapäeviti mängima erinevaid formaate ja et asi oleks põnevam, peetakse ka tulemuste üle arvestust. Põhiline on siiski hea seltskond ja mängukogemuse saamine. Juhendit saab lugeda siit.

Korraldaja Ojasaare Golfiklubi ootab rohket osavõttu ja kehtestatud nõuetest kinnipidamist.

Tule demopäevale!

Aitab nelja seina vahel olemisest. Piirangud on vabamaks läinud ja väiksemad kogunemised  juba lubatud. Tule loodusesse.
Ojasaare Golfiklubi kutsub golfi demopäevale! Tule ja saa osa sellest võrratust mängust. Kahe tunni jooksul tutvustatakse ja  mängitakse golfi.
Toimuma saab see üritus pühapäeval, 17. mail, algusega kell 12:00. Registreeri end, ja miks mitte ka kaaslast aadressil klubi@ojasaare.ee . Registreerimise tähtaeg on laupäev 16. mai, kell 18:00. Kuna eriolukord veel kestab, siis kohtade arv on piiratud. Üritus on kõigile tasuta.
Ojasaarel näeme!

 

Veidike infot

Olulisem info on selline, et  2+2 ei ole enam väiksem kui kolm, vaid ongi neli nagu alati on olnud. Niisiis tänasest on Ojasaarel lubatud ühel rajal korraga mängida neljal mängijal.
Hetkel on kõik rajad avatud kõikidel päevadel. Kuuendal ja kaheksandal rajal hooldustöid ei tehta, aga lipud jäävad alles, kasutusel on ajutised griinid ja täielikku sulgemist veel ei tule.

Rekonstrueerimised käivad enamustel avalöögialadel ja osadel griinidel.