Kuu arhiiv: aprill 2020

Oluline teada

Eriolukord kestab vähemalt 17. maini. Sellega seoses toome välja olulised punktid, millest peab kinni pidama ja ka need, mida võiks teada.

  • Kehtib 2+2 reegel
  • Klubihoone jääb suletuks 1. maini
  • Üritusi, milles osalevad ühes kohas korraga üle kahe inimese, ei korraldata
  • Golfi tutvustust gruppidele ei alustata Ojasaarel enne 1. juunit, aga broneerida aegu tutvustusüritusteks saab juba praegu
  • Range on suletud. Oma pallidega võib harjutada
  • Kuuendal ja kaheksandal rajal tavapäraseid hooldustöid ei tehta ja need rajad suletakse 11. mail ning avatakse taas kui uued griinid on mängukõlbulikud
  • Alates 11. maist on radade järjekord kuni viiendani endine. Viiendale järgneb üheksas ja üheksandale seitsmes rada. Analoogselt toimub radade järjekorra muutus teisel ringil.

Ojasaarel mängu eest tasumata ei jäeta

Eriolukorrast tingituna kasutatakse väljakutel kontaktivaba teenindust ja väga ebameeldiva üllatusena on see kaasa toonud mängukorra eest tasumata jätmist. Golf oma olemuselt toetub aususele ja seega on eritu kummastav kui kuritarvitatakse kontrolli puudumist. Ei tea, kas maksmise tingimused pole selgelt kirjas või on mängijate seas neid, kellel aususe ja hoolivusega probleeme. Ojasaarel on läbi aegade kasutatud iseteenindust ja maksmata ei jäeta. Suur tänu kõigile, kes kasutavad võimalust ausaks jääda. Oleme alati pidanud korrektset käitumist  mängu tulemusest olulisemaks

Eriolukord kestab

Ennustamine pole küll mõistlik tegevus, aga senised märgid näitavad, et võistlusi niipea korraldada ei lubata. Plaanide järgi peaks juba toimuma neljapäevakute sari, aga nii see pole. Asendamaks neljapäevakuid, tegin klubile ettepaneku mõelda sellele, kuidas saaksime pakkuda võistlusmomenti vastavalt lubatud oludele. Klubi loobus sellest ettepanekust.  MTÜ Ojasaare Loodusmatk koostas juhendi, mida võib näha siit. Kahjuks saime kõrgemalt poolt korraldamissoovile keelava vastuse. Seega võistlust me veel ei korralda, aga postkasti paneme üles küll, kuhu iga mängija saab oma tulemuskaardi lasta. Iga külastus on meile ülioluline nii materiaalses kui ka moraalses mõttes, olgu see olukord tavaline või eriline. Tänuks inimeste mõistva suhtumise, toetamise ja vastutustundliku käitumise eest, loosime eriolukorra lõppedes kõikide postkasti lastud korrektselt täidetud tulemuskaartide omanike vahel välja mõned esemed. Olgem aktiivsed.

Väljak 04.04.2020

Hommikul on väljak kergelt kaetud öösel sadanud lumekruupidega. Päike juba taevas, temperatuur plussis ja kaua see valge vaibake vastu ei pea. Mängijatele meeldetuletuseks, et iga kord võib tasuta kaasa võtta ühe inimese, kes pole varem golfi proovinud. Kehtib endiselt nõue, et korraga maksimaalselt kaks inimest ühel rajal ja ka mistahes muul väljaku osal.

Tutvustame golfi läbi lauamängu

Golfiga saab nüüd tutvust teha ilma kodunt lahkumata. Selleks pakub huvitavat võimalust lauamäng Ojasaare golf, mis tutvustab golfi olemust, Ojasaare väljakut ja VirumaaSüdame turismipiirkonda.
Klassikaliselt täringute ja nuppudega mängitav lauamäng on täiesti unikaalne ja teist sellist terves maailmas olla ei saa. Senine tagasiside mängijatelt on olnud positiivne ja hasarti ning elevust tekitanud nagu päris golfki.
Mängu on võimalik osta Ojasaarel, GolfLife Shopis ja Golfikaubad.ee
Saadaval on mängud eesti, soome, saksa, inglise ja vene keeles.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu