Kuu arhiiv: märts 2020

Väljakul kehtivad täiendavad piirangud

Alates 25. märtsist tohib mängida ühel rajal korraga maksimaalselt kaks inimest. Mängijad peavad hoidma üksteisega distantsi vähemalt kaks meetrit. Harjutusväljakul võib harjutada ainult enda pallidega. Üle kahe inimese ei tohi korraga koos olla mistahes väljaku osas, olgu selleks siis parkla, registreerimiskoht, harjutusväljak, tiiala või mis iganes.
Meil kõigil on nüüd hea võimalus näidata golfi sisu, kus hoolitakse üksteisest, ollakse ausad ja lugupidavad kehtestatud reeglite osas, tagatakse ohutus ning nauditakse mängu vastavalt olukorra võimalustele.
Ikka tervelt ja tegusalt edasi!

Mängijad on mõistvad

Hea meel on näha, kuidas mängijad vastutustundlikult käituvad. Hoitakse distantsi, ei kätelda, lipp jääb auku. Osaliselt registreeritakse mängukord ja tasutakse elektrooniliselt. Tublid! Selliselt käitudes saame üheskoos üle nendest keerulistest aegadest, et juba peagi normaalset elu elama hakata.

Väljak 21.03.2020

Väljas on tavapärane märtsikuu ilm, kus öösel külmetab ja päeval soojendab. Arvestades eriolukorda, ei tee me sellel aastal piiranguid kergelt jääs väljakul mängimiseks. Seega väljak on avatud, aga teenindusruumid jätkuvalt suletud. Lisainfo saamiseks võib alati helistada 5027425

Kaks ühes

Praegu kehtid riigis ametlik seisukoht, et golfi mängimine on lubatud ja isegi soositud. Arvestades inimeste piiratud võimalusi meelelahutusteks, pakume kuni eriolukorra lõppemiseni välja võimaluse, kus iga golfimängija võib igale mängukorrale Ojasaarel tasuta kaasa võtta ühe inimese, kes varem pole golfiga kokku puutunud.  Kindlasti peab tegutsema nii, et mängimine oleks ohutu. Mõlema inimese kasutuskord on vaja registreerida kas väljaku registreerimislehel või sõnumiga telefonile 5027425.
Katsume golfipisikuga nakatamisega seljatada haigusesse nakatumist .

Väljak 18.03.2020

Olukord väga muutunud pole, mängida ja värskes õhus liikuda saab. Külastajatel palun käituda nii, et viirusi ei levitaks. Hoidke distantsi ja puudutage võimalikult väheseid asju.
Mängukord on vajalik siiski registreerida. Kirjutamiseks võite kasutada oma pliiatsit. Võib ka saata oma mängukorra kohta sõnumi telefonil 5027425. Olgem terved ja sportlikud.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu