Kuu arhiiv: juuni 2019

Väljakul käivad remonttööd

Eelmise aasta põud ja varasemad möödapanekud väljaku rajamisel on jätnud tugeva jälje ja püüame parandada, mida oskame ja suudame. Hetkel on käsil tiialade kapitaalremont.

Ojasaarel puuduvad kastmissüsteemid ja seetõttu oleme väga sõltuvad ilmast. Käesolev aasta ei ole siiani sademeid piisavalt pakkunud ja planeeritud külvitöid pole õnnestunud teostada. Seetõttu on endiselt väljakul palju muruta alasid ja kaks griini parandamata. Endiselt on kuuendal ja kaheksandal raja ajutised griinid. Mängijate jaoks kindlasti ebamugav olukord, aga usume ja loodame, et praegused remonttööd muudavad olukorra tulevikus oluliselt paremaks.

Ojasaare ÖÖ 2019

Reedel-laupäeval, 21-22 juuni, toimus traditsiooniline võistkondlik võistlus “Ojasaare ÖÖ”. Olid suurepärased kaks päeva meie väljakul. Aitäh kõigile osalistele!

Põhjalikku kokkuvõtet võistlusest saab lugeda SIIT!

Järgmiseks võistluseks kalendris on samuti MTÜ Kadrina EPT korraldatav “Golfimaraton”. Tegemist on kutsetega võistlusega ja infot võistuse kohta saab peagi www.kadrinaept.ee lehelt.

Jätkub ka loomulikult Neljapäevakute sari. Järgmine etapp, 27. juuni, mängitakse formaati Best Score. Tegemist on paarismänguga, aga paariline tuleb endil leida. Algus 18.30.

Väljakul näeme!

48108827978_5851d66381_z

Avatud Väljakute Päev

Selle hooaja teine golfi demopäev ehk Avatud Väljakute Päev saab toimuma juba tuleval pühapäeval. Hea võimalus teha esimest tutvust selle võrratu mänguga. Uuri lisa / registreeri end Eesti Golfi Liidu lehelt SIIT.

Pühapäev kell 12.00 Ojasaarel

Aitame Annabeli!

Meediast ja muudest kanalitest on lähipäevil tulnud üleskuteid, et aidata väikest 3 kuu vanust Annabeli, kelle üliharuldase haiguse raviks kogutakse annetusi. Ravi on kallis, väga kallis. Annetusi on tehtud palju, samas palju on veel puudu.

Homse “Neljapäevakud 2019” sarja etapi osavõtt on tasuga, 5 eurot. Kõik kogutud raha Ojasaare Golfiklubi omalt poolt veel duubeldab ja annetame üheskoos Annabelile. Ootame rohket osavõttu. Formaat ja juhend nagu ikka võistlusete lehel.

Infot Annabeli loost saab SIIT

 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu