Kuu arhiiv: august 2018

Ojasaare panustas oma osa EV 100 üritustesse

20. augustiks kavandatud ja olude sunnil edasi lükatud golfiüritus EV 100, toimus laupäeval 25. augustil. Välja oli kuulutatud võistlus ja võistlus ka toimus. Kuna põhieesmärk oli tähistada sportlikult saja aasta möödumist iseseisva Eesti sünnist ja kaasata inimesi, kes võistlemisest on seni eemal olnud, siis seekord medalisaajate nimesid eraldi välja ei too. Usume, et võitjad olid kõik, nii osavõtjad kui ka korraldajad.

 

Kolm päeva golfiga

Kaheksteistkümnendast kahekümnenda augustini on võimalus Ojasaarel võistelda maakonna meistrimedalitele ja tähistada taasiseseisvumispäeva lõbusa golfimänguga. Viimane viiakse läbi võistluse vormis, aga formaat on valitud selline, et määravaks saab parema paarilise tulemus. Üritus on mõeldud valdavalt selleks, et panustada EV 100 tähistamisse ja julgustada vähem kogenud mängijaid väljakule tulema. Samas on oskajatemal hea võimalus olla mentori rollis. Pärast võistlust istume koos ja peame pidupäeva.

Võistelejad saavad Ojasaarel EV 100 rinnamärgi

 

EV 100 puhul kingib Ojasaare väljak kõikidele mängijatele, kes käesoleval aastal esmakordselt meil võistlevad rinnamärgi, mida saab edukalt kasutada ka palli asukoha märkimiseks griinil. Kaunid märgid on valmistanud Email Pin OÜ.

Võistlusi on tulemas veel küll ja märkide varu on olemas. Võistluste kalendrit näeb siit.

Kuivus ja kuumus kestavad

Seekord siis selline aasta. On varemgi kuivust ja kuuma nähtud, aga nii pikalt ei mäleta. Mai algusest juuli lõpuni võib pidada ainsaks korralikuks vihmaks jaanipäeva paiku terve päeva kestnud sadu, mis rohu korraks jälle roheliseks tegi. Nüüdseks on ka need murud Ojasaarel kuivama hakanud, mis varem kunagi põuale alla pole andnud. Jah ütlus, et varem oli rohi rohelisem, peab paika. Kastmisvõimalused on niigi meil kasinad, aga nüüd on praktiliselt olematud. Väiksemad tiigid on kuivad ja kõige suuremas tiigis võtsime ette süvendustöö, mis on võimalik just tänu pidevale kuumusele. Pole halba ilma heata. Äikesega on naaberkülad küll kohati tugevat vihma saanud, aga Aarla mitte. Ilmselt oli just juuli viimase öö pikne, mis vihma ei toonud, aga meist ca pooleteise kilomeetri kaugusel metsa põlema pani. Õnneks asi tuletõrje põlenguga kiiresti hakkama.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu