Päeva arhiiv: mai 31, 2018

Eelolev nädalavahetus eeldab tulla tegus

Laupäeval 2. juunil algab kahepäevane võistlus Ojasaare Golf 2018. Võistluse formaat on mõeldud selline, et suur mängukogemus väga palju eeslist ei tohiks anda. Osavõistlused puttamise ja chipiradade näol annavad kõigile võimaluse edukaks esinemiseks. Tulemusest tähtsam on siiski uue kogemuse saamine.

Pühapäeval jätkame võistlust löögimänguga 18 rajal. Samasse aega on planeeritud ka Avatud väljakute päev. Loomulikult lööb Ojasaare üritusel kaasa ja toetab Eesti Golfi Liidu algatatud ettevõtmist. Kuna meie võistluskalender oli paika pandud juba talvel, siis kahjuks muudatusi teha polnud võimalik ja kaks üritust sattusid ühele päevale. Pole hullu. Anname endast parima, nagu tavatsevad sportlased öelda. Kindlasti ei saa me pakkuda Avatud väljakutel osalejatele täispaketti, mida muidu teeme, aga esimese arusaama golfist saavad kõik osavõtjad. Soovijad palun registreerige ennast kindlasti aadressil https://www.golf.ee/uritused/ ja tulge õigeaegselt kohale.

Kui kellelgi pole võimalik pühapäeval kohale tulla, siis teadku, et oleme jätkuvalt valmis kõigile soovijatele esimesi golfiteadmisi jagama terve suve jooksul. Tõsi siis küll juba väikese tasu eest.

Ojasaare Golf 2018 võistlusel võib osaleda ka ainult ühel päeval kui pole võimalik kahte päeva tihedasse elurütmi paigutada.

Oleme ootamas.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu