Kuu arhiiv: mai 2018

Eelolev nädalavahetus eeldab tulla tegus

Laupäeval 2. juunil algab kahepäevane võistlus Ojasaare Golf 2018. Võistluse formaat on mõeldud selline, et suur mängukogemus väga palju eeslist ei tohiks anda. Osavõistlused puttamise ja chipiradade näol annavad kõigile võimaluse edukaks esinemiseks. Tulemusest tähtsam on siiski uue kogemuse saamine.

Pühapäeval jätkame võistlust löögimänguga 18 rajal. Samasse aega on planeeritud ka Avatud väljakute päev. Loomulikult lööb Ojasaare üritusel kaasa ja toetab Eesti Golfi Liidu algatatud ettevõtmist. Kuna meie võistluskalender oli paika pandud juba talvel, siis kahjuks muudatusi teha polnud võimalik ja kaks üritust sattusid ühele päevale. Pole hullu. Anname endast parima, nagu tavatsevad sportlased öelda. Kindlasti ei saa me pakkuda Avatud väljakutel osalejatele täispaketti, mida muidu teeme, aga esimese arusaama golfist saavad kõik osavõtjad. Soovijad palun registreerige ennast kindlasti aadressil https://www.golf.ee/uritused/ ja tulge õigeaegselt kohale.

Kui kellelgi pole võimalik pühapäeval kohale tulla, siis teadku, et oleme jätkuvalt valmis kõigile soovijatele esimesi golfiteadmisi jagama terve suve jooksul. Tõsi siis küll juba väikese tasu eest.

Ojasaare Golf 2018 võistlusel võib osaleda ka ainult ühel päeval kui pole võimalik kahte päeva tihedasse elurütmi paigutada.

Oleme ootamas.

Tule omanäolisele võistlusele

2. ja 3. juunil toimub täiesti omapärane golfivõistlus Ojasaare Golf 2018. Võistluste formaat on välja mõeldud just selline, et pakkuda erinevat lähenemist golfile ja anda võimalusi vähem kogenenud mängijatele. Suurim osakaal on lähimängul, mis on teadagi golfis väga oluline. Vaata juhendit http://www.ojasaare.ee/wp-content/uploads/2018/05/Ojasaare-golf-2018.pdf ja kähku registreerima.

Kaugemalt tulija leiab infot samal ajal Virumaal toimuvate ürituste kohta järgnevatelt aadressidelt. Kasuta võimalust.

http://www.virumaasuda.ee/
http://eventoloco.com/laanevirumaakond/
http://mtupartnerid.eu/maaelufestival-somerul/

Neljapäevakute sari

Nagu mitmel varasemal aastal, jätkatakse Ojasaarel läbi hooaja kestva koosmängimise sarjaga. Sel hooajal mängitakse neljapäeviti algusega kell 18:00. Kogunema peaks vähemalt kümme minutit varem, et organiseerijatel oleks kergem stardigruppe ja infot jagada. Tegemist on küll võistlusega, millest tehakse hooaja lõpus kokkuvõte, aga olulisem on ikkagi mõnusas seltskonnas saadud kogemused erinevates mänguolukordades käitumise osas. Löö julgelt kaasa ja oled jälle positiivsete emotsioonide võrra rikkam. Neljapäevakute juhendit näeb siit

Talgulised olid tublid

Juba seitsmendat korda osalesime Teeme Ära talgupäeval. Viimasel kahel aastal on Ojasaare golfiväljaku kasutajad ise avaldanud soovi talgute korras mängutingimusi parandada. Hea meelega aitame neid, kel olemas soov tunda andmisrõõmu.

Kokku osales kümme tublit inimest, kelle abil paigaldasime prügikaste, istutasime puid ja valmistasime muru rajamiseks pindasid ette. Hea mõtte ja soodsama võimaluse saime Teeme Ära korraldajatelt kihelkonna värvide kasutamiseks, mille läbi sai uue välimuse Ojasaare varjualune.

Aitäh kõigile osalejatele!

Avatud uste päev rahvarohke polnud

Ei tea kas mõjus vilets ilm või miski muu, aga Avatud uste päev tõi Ojasaarele uudistama ainult kaks huvilist. Lisaks olid kohal Virumaa Teataja ajakirjanik ja fotograaf, aga nemad tegid tööd ning Ojasaare nendele enam tundmatu paik pole. Vaatamata vähestele huvilistele, olid Tallinnast saabunud noored väga toredad ja golfist huvitatud. Ilmutasid soovi suvel tagasi tulla. Igati positiivne.

20180501_134932

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu