Kuu arhiiv: aprill 2018

1. mail liitume Maaturismi Avatud uste päevaga

Ojasaarel üritame ikka heade ideedega kaasa minna. Nii selgi korral, kui tehti ettepanek osaleda Maaturismi poolt korraldataval Avatud uste päeval. Tule külla, tutvu Ojasaare võimalustega ja veendu, et elu maal on mõnus. Kahjuks lilli õitseb veel vähe, aga kägu juba kukub ja linnud siristavad. Oled oodatud!

Kadrina EPT avavõistlus sujus viperusteta.

28. aprillil toimus Ojasaarel hooaja esimene võistlus, mis oli traditsiooniliselt MTÜ Kadrina EPT avavõistlus. Ladus korraldus, tore seltskond, ilus kevadpäev ja mitu tundi aktiivset tegevust värskes õhus pakkus osalemisrõõmu kolmekümne kahele inimesele. Tulemusi vaata siit.  

Järgmine võistlus toimub 13. mail naistele.

Inimestel, kes soovivad oma elu rikastada golfimängu harrastades ja tulevikus meie võistlustel osalema hakata, soovitame tulla 12. ja 13. mail toimuvatele Green Cardi kursustele. Registreerimine ja info 5027425

Ojasaare lööb kaasa Teeme Ära talgupäeval

5. mail algusega kell 10:00 ootame talgulisi Ojasaare golfiväljaku heakorratöödele.
Paigaldame prügikaste, rajame muru, istutame puid.

Pakume suppi, suupisteid, jooke.

Võta kaasa hea tuju ja anna oma panus mängutingimuste parandamiseks.

Harjutusväljaku kasutamisest

Alates 21. aprillist avame harjutusväljaku.

Korraliku range puudumine on Ojasaarel üks suurematest probleemidest, millele vähemalt praegu head lahendust ei näe. Kindlasti ei saa jätkata samamoodi nagu varasematel aastatel. Kaks aastat tagasi alustasime üheksasaja palliga, tänaseks on järel kolme ja poolesaja palli ringis. Puuduvatest pallides kusagil saja ringis on katki läinud niiduki all. Kus on ülejäänud?
Eelmine aasta näitas, et harjutades lüüakse pallid laiali vähemalt kahe ja poole hektari suurusele alale. Ideaalis peaks see ala olema niidetud madalaks, et palle oleks hea kokku korjata. Kuna olude sunnil saame kasutada harjutamiseks ühte rada, siis peame arvestama, et raja kujundamiseks on vaja istutada puid ning jätta ruumi ka kõrgema rohu jaoks. Kõrgemast rohust palle leida on suhteliselt keeruline.
Omaette teema on pallide kokkukorjamine. Masinaga korjamiseks on palle vähe ja puud segavad. Käsitsi korjamine on väga aeganõudev ning väljaku töötaja aja ebaratsionaalne kasutamine.

Kuidas edasi? Fakt on, et harjutada peab saama. Praegustes oludes ei näe võimalust välja ehitada eraldiseisvat ranget. Selleks peaks rajama umbes kolm hektarit korralikku muru ja seda ka pidevalt hästi hooldama. Ojasaare tingimuste ja võimaluste juures on see võimatu.

Käesoleval aastal proovime varianti, mida pakkus välja klubi juhtkond.

Üks mängija võib võtta korvi kolmekümne palliga. Löödud pallid korjab mängija ise kokku ja paneb kolmekümne palliga korvi tagasi võetud kohta.
Poole tunni harjutusväljaku kasutamine maksab kaks eurot, pikem aeg viis eurot. Registreerimislehele märgitakse kasutusaeg ja raha jäetakse karpi.
Harjutusväljakul on alati eesõigus väljaku töötajal ja mängijal, kes läbib harjutusringi. Harjutusväljaku kasutaja käitub nii, et ei seaks ohtu ja ei häiriks väljaku töötajaid, ega kaasmängijaid.

Harjutusväljaku kasutamise korda võidakse vajadusel hooaja jooksul muuta.

Loodame mõistvale suhtumisele ja üksteisega arvestamisele.

Hooaja mänguõiguse müük käib

Nagu tavaks saanud, müüme hooaja mänguõigust, viie korra mänguõigust ja loomulikult võib mängida ühekordse tasu eest.

2018. aasta hinnad on nähtaval siin

Harjutusväljak on veel suletud, aga avame õige pea ja uue kasutuskorraga.

OjasaarePiletid

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu