Kuu arhiiv: oktoober 2017

Hooaeg läheneb lõpule

Käesoleva aasta Ojasaare võistluskalendri eelviimane võistlus oli Pitch & Putt 2017.  Osales 22 mängijat, kellest kohalike mängijate osakaal oli seninähtuist väikseim. Ei meenu ühtegi varasemat võistlust, kus kõik auhinnad rändasid mängijatele, kelle koduväljakuks pole Ojasaare. Võistlus ise kujunes põnevaks. Kui esikoha sai kindlalt Mihkel Lekk, kes tegi tulemuseks 55 ehk ühe üle par-i, siis teise ja kolmanda koha selgitamiseks oli vaja mängida neli korda lisarada, kus lõpuks kaotas Joel Adul Priit Jalastole. Naiste kuldmedal kuulub Malle Dulderile. Kõiki tulemusi näeb siit.
Peale võistlust toimus Ojasaare Golfiklubi lahtine koosolek, kus tegi sisuka ettekande Kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn.

Ojasaarel jääb veel pidada võistlus Isa Lapsega, mis toimub 11. novembril. Loodame, et ei kordu eelmise aasta stsenaarium, kus ilmaolud sundisid võistluse ära jätma.

Tasapisi hakkab hooaeg läbi saama. Oma lõpuürituse on ära pidanud juba Kadrina EPT ja Sõmeru juurtega mängijad.

 

 

Ojasaare Pitch & Putt võistlus toimub laupäeval 14. oktoobril

Selle aasta eelviimane võistlus toimub laupäeval 14. oktoobril algusega kell 10:00. Formaadiks seekord kolme kepi mäng. Valmistame ette 18  lühirada. Sõltuvalt registreerunute arvust kasutame kuut kuni kaheksat griini. Lähtume rahvusvahelistest reeglitest, mille järgi radade kogupikkus ei tohi ületada 1200 meetrit ja pikim rada võib olla 90 meetrit. Juhendit näeb siin.

Pärast võistlust toimub Ojasaare Golfiklubi lahtine koosolek, kus päevakorras on:
1. Golfiklubi koht Ojasaare struktuuris
2. Väljaku ja klubi koostöö
3. Klubi töökorraldus
4. Kohtumine spordijuhtidega.
5. Vaba arutelu

Kõik on oodatud.

7. oktoobril on väljak broneeritud.

Laupäeval 7. oktoobril alates kella 12:00 on kogu väljak broneeritud.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu