Rajamängu võistlus on selleks korraks läbi

Rajamängu finaaliks kalendrisse planeeritud kahe päeva asemel kulus lõppvõistluseks ainult laupäev. Ilm oli ilus ja mäng sujus. Seega pühapäeva saavad kõik soovijad rahulikult väljakule mängima tulla.
Rajamängul selgitati paremusjärjestus esimesest neljandani. Esimest ja teist kohta selgitavas mängus kohtusid Raido ja Karel. Nagu sel aastal traditsiooniks on saanud, saavutas parima tulemuse Raido, kelle valdusesse läks aastaks hoiule kena pronksist golfimängija kuju. Pronksmedalimängus oli Viljar kindlalt parem Jaanist. Parima naise eriauhind kuulus Tiinale.

Finaali protokolli näeb siit

Ojasaarel on pidada veel kolm võistlust. 30. septembril korraldab Kadrina EPT oma hooaja lõpuvõistluse, 14. oktoobril toimub Ojasaare Pitch & Putt  ja 11. novembril Isa Lapsega.

Rajamängu finaaliga alustame 23. septembril

Aprilli lõpus eelringiga alanud rajamängu finaal toimub 23. ja 24. septembril. Kiire tegutsemise korral on võimalik võistlus lõpetada juba laupäeval. Finaali jõudmiseks vajalikud kolm võitu kogusid kaheksa mängijat. Nagu võistluste juhendis kirjas oli, otsustati finaali mängukord peale eelvooru lõppu. Paigutasime kõik mängijad tabelisse finaali jõudmise järjekorras. Paarid moodustasime nii, et esimene kohtub viimasega, teine eelviimasega jne.
Välja langeb mängija, kes on kaotanud kaks mängu. Selgitame välja kohad esimesest neljandani. Esikoht saab rändkarika ja medali. Teist ja kolmandat kohta autasustatakse Ojasaare medaliga. Medalid on valmistatud originaalkujundusega ja KOP toetuse abil. Parimale naisele eriauhind.
Finaali mängukorda saab näha siit

Kolmapäevakute sari on selleks aastaks läbi

Aprilli keskel alanud kolmapäevaste võistluste sarja viimane osavõistlus mängiti 6. septembril. Kokkuvõttes tuli esikohale läbi hooaja head stabiilsust näidanud Raido Palmar. Teise koha saavutas Vilmar Veevo ja kolmanda Vitali Dimitrijev. Tänud Kristjanile hea korralduse eest!
Sel sügisel on jäänud pidada veel mitu võistlust. Esimene neist juba laupäeval crosscountry vormis. Tasub kohale tulla.