Kuu arhiiv: november 2017

Selle aasta võistlused on võisteldud

Viimane hooajaks planeeritud võistlus Isa Lapsega sai õnnelikult peetud. Kui võistluseelsel perioodisl sai iga päev ilmateadet vaadatud ja mõtiskletud, kas selline võistlusformaat ja sidumine idadepäevaga on üldse mõistlik, siis võistluste järgselt tundub, et kõik toimis. Näis, kuidas järgmisel aastal. Hooaja analüüs seisab alles ees. Kindel on see, et järgmisel aastal korraldab võistlusi Ojasaare Golfiklubi, mis annab võimaluse kalendrit paremini koostada ja võistlusi kvaliteetsemalt läbi viia. Juba praegu võib öelda, et lõppenud hooaeg oli senistest võistlushooaegadest konkurentsitult parim. Siit on hea veel hoogsamalt edasi minna.

Nüüd lõppenud võistlusest. Kokku oli vihmast isadepäeva eelset päeva tulnud nautima kaksteist osalejat. Suurima panuse andis Lembit, kes osales tütre ja kahe lapselapsega. Kuna üksinda oli raske kolmele kaaslasele paariliseks olla, kutsus ta appi sõber Vitali. Tuntud headuse ja koosseisus esines taaskord perekond Adul, kus pereisa Joel võistles ja võitis nii tütre kui ka pojaga. Noorim osaleja oli Kerdo, kes vapralt isa Lehoga mängides kõik kaheksateist rada ilusti vastu pidas. Täiesti uued nimed Ojasaare võistlustel olid Andres ja Tõnis Karl.

Tulemusi näeb siit

Aitäh kõigile osalejatele! Kohtume järgmisel hooajal.

Võistlus Isa Lapsega toimub 11. novembril

Praeguste prognooside kohaselt käesoleval aastal ilm hooaja viimasele võistlusele takistusi ei sea. Nagu ikka, lõpetame võistlushooaja isadepäevale eelneval laupäeval. Võistlusele ootame isasid oma lastega, vaatamata vanusest ja lapse soost. Kuigi juhendi järgi peab paariliseks olema enda või elukaaslase laps, pole meil midagi selle vastu kui osaleb vanaisa lapselapsega.

Juhendit vaata siit

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu