Maakonna meistrid kaitsesid tiitlit

Lõppenud maakonna meistrivõistlustel golfis kaitsesid mõlemad valitsevad meistrid oma tiitlit. Kaie Kenderile oli käesoleva aasta kuldmedal juba kuuendaks ja Kristo Raudamile kolmandaks. Võistlusesse jätkus pinget omajagu ja otsustavaks sai teise päeva kindlam mäng. Tulevikule mõeldes on tore tõdeda, et järjest rohkem lisandub mängijaid, kes võivad medalite jagamisse sekkuda.
Tulemusi näeb siit ja medalivõitjaid läbi aegade näeb siit