Kuu arhiiv: aprill 2017

Kuus kuud talve

Varasemate aastate põhjal võis kindlast öelda, et golfihooaeg Eestis on tunduvalt pikem kui suusahooaeg. Lume järgi võiks arvata, et suusahooaeg venib pikemaks. Tegelikult ei ole lund nii palju, et suusatada, aga parajalt nii palju, et golfi mängida ei saa. Postitame kaks pilti, millest üks on tehtud 26.10.2016 ja teine 29.04.2017. Täna 30. aprillil küll lund enam pole, aga sooja näitab 5 kraadi.

Rajamänguga on alustatud

26. aprilli kolmapäevakul registreerus rajamängule üheksa mängijat, kellest rajale läks kaheksa.

Tulemused siin

Järgmine kindel mänguaeg on mai viimasel kolmapäeval. Vastavalt võistluste juhendile saab liituda iga päev kuni 1. septembrini ja mängijate omavahelisel kokkuleppel võib võistlusmänge pidada ka vabalt valitud ajal.

Sünnipäev peeti Tankilahingu nime all

22. aprillil tähistati Ojasaarel sel hooajal esimest korda sünnipäeva golfi mängides. Marek, kes küll ise vigastuse tõttu kaasa mängida ei saanud, korraldas oma ümmarguse tähtpäeva meeldejäävamaks tegemiseks golfivõistluse. Kavas olnud golfi tutvustus jäi ilmselt tegemata pikemat aega kestnud halbade ilmaolude tõttu. Võistluspäeval oli kevad armuline ja ilm igati sobilik. Tulemusi näeb siit

Järgmine võimalus võistelda on kolmapäeval 26. aprillil, mil alustatakse Ojasaare meistrivõistlustega rajamängus. Juhendit näeb siit

Ootame 6. mail talgulisi Ojasaarele

Alates 2011. aastast oleme korraldanud Teeme Ära raames Ojasaarel viis talgut. Ära on tehtud palju töid, mida oleks ainult oma jõududega väga aeganõudev ja tüütu teha olnud. Ainsaks erandiks oli aasta 2016, kui talguid ei korraldanud. Käesoleval aastal tuli initsiatiiv mängijate endi poolt ühiselt golfiväljaku mängutingimusi parandada. Mõeldud tehtud. 6. mail kell 10:00 ootame abilisi Ojasaarele. Kavas on tasandada väljakut, korjata kive ning kände ja teha üht koma teist veel, vastavalt sellele kui palju osalejaid kokku tuleb. Pakume suppi, suupisteid ja golfimängu. Registreerimine talgutele toimub siin.

Tule kohale, võta hea tuju kaasa ja tunne andmisrõõmu.

Teine golfikolmapäev toimus lumest hoolimata

Kuigi enamus griine ja suur osa väljakust olid osaliselt lume all, sai 19. aprillil kolmapäevak peetud. Natuke lumelabidaga tööd ja kaks griini olid täiesti mängitavad. Lähimängus võistles üheksa meest ja üks naine. Tulemusi näeb siit.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu