Sünnipäev peeti Tankilahingu nime all

22. aprillil tähistati Ojasaarel sel hooajal esimest korda sünnipäeva golfi mängides. Marek, kes küll ise vigastuse tõttu kaasa mängida ei saanud, korraldas oma ümmarguse tähtpäeva meeldejäävamaks tegemiseks golfivõistluse. Kavas olnud golfi tutvustus jäi ilmselt tegemata pikemat aega kestnud halbade ilmaolude tõttu. Võistluspäeval oli kevad armuline ja ilm igati sobilik. Tulemusi näeb siit

Järgmine võimalus võistelda on kolmapäeval 26. aprillil, mil alustatakse Ojasaare meistrivõistlustega rajamängus. Juhendit näeb siit