Tasuta golfipäev pühapäeval 4 juunil

Eesti Golfi Liit korraldab 4. juunil kõikidel Eesti väljakutel tasuta golfipäeva. Üritus on mõeldud neile, kes varem pole golfiga tutvust teinud. Meelsasti aitab Ojasaare ettevõtmisele kaasa ja avab huvilistele väljaku kell 11:00. Lõpetame tutvustuse kell 15:00. Huvilistel on vajalik kindlasti registreerida ennast aadressil http://www.golf.ee/huvilised/avatud-valjakute-paev/.

Ojasaare mängijatel palume arvestada, et pühapäeval on väljakul tavapärasemast rohkem inimesi ja tuleksid mängima hommikul või õhtul. Samas ootame kogenud mängijaid avatud väljakute päevale mentoriks, et aidata golfiga tutvujatel päev meeldejäävaks teha. Ootame rohket osavõttu.

Naiste Golfipäevast

Kindla plaaniga mai keskele emadepäevaks planeeritud Naiste Golfipäev on selleks korraks tehtud. Planeeritud lilleilu pakkumine jäi kahjuks ära. Kui tavapäraselt on mai keskpaik kõige ilusam aeg Ojasaarel, siis sel aastal valitsevate külmade ilmade tõttu ei ole veel rohelust, ega värvikirevust. Ilmselt ka jaheda ilma tõttu polnud osavõtt rohkearvuline. Samuti ei toonud ükski laps emadepäeva puhul oma ema golfiga tutvuma. Vaatamata kõigele suutsime seitse naist väljakule saata, olgugi, et registreerinuid oli ainult neli. Lahkelt olid nõus rajale minema tööle tulnud ajakirjanik ja kohvikupidaja. Kaks ühes, nagu nad ise ütlesid. Kahjuks oli mängijaid paaritu arv ja üks tubli naine pidi startima väljaspool arvestust meessoost partneriga. Auhinnad kolmele paremale paarile valmistas OÜ Hõbeniit.
Ojasaare korraldajad ennast vähesest osavõtjate arvust heidutada ei lase ja pingutavad edasi. Järgmine võimalus võistlemiseks on juba eeloleval kolmapäeval ja 27. ning 28. mail Ojasaare Golf 2017-l.

Pitch & Putt rada

Vastavalt mängijate soovile, paigaldasime väljakule 18 Pitch & Putt rada. Maikuus on rajad 1. 2. ja 3. griini juures, hiljem tõstame ümber teiste griinide juurde. Radadel liikumine toimub vastu päeva.

Raja pikkused on nähtavad siin

Tegime Ära

Jällegi oli talgupäeval abis hulk inimesi, kes tahtsid midagi ära teha. Ikka enda ja teiste heaks. Ikka selleks, et Ojasaarel oleksid paremad tingimused meeldivalt aega veeta. Aitäh kõigile, kes abistasid. Tore on tõdeda, et tunduvalt rohkem on neid, kes tahavad midagi ära teha kui neid, kes tahavad kellelegi ära teha.

Golfipäev õrnemale soole.

Emadepäeva eel 13. mail korraldame Ojasaarel golfipäeva naistele. Päeva idee käis välja meie uus ürituste korraldaja Kai, kes on täis teotahet ning kindel, et õrnema soo esindajaid peaks golfiväljakutel rohkem olema. Päeva jooksul tutvustame golfimängu algtõdesid ja korraldame soovijate vahel väikese võistluse. Täpsem päevakava siin. Esmakordselt töötab meil üritusel välikohvik, mida peab hea koostööpartner OÜ Pagarikoda. Loodame, et ilmategijad ka  kaasa aitavad ja sügisel mulda pandud tuhanded tulbid just selleks päevaks õitsema hakkavad.