Kuu arhiiv: juuni 2014

Karikas tuli koju tagasi

Arvult teisel võistlusel Rannik vs Mäed kohtusid Ojasaare golfimängijad Rõuge Golfiklubiga. Võistlus sai põnev ja eelmisel aastal mägedele viidud rändkarikas jäi seekord rannikule. Tore on jälgida mängijate ilmselget arengut aasta jooksul. Rõõmu teeb seegi, et võistlus sai peetud Ojasaare laienenud väljakul. Küllap saavad Rõuge mehed järgmiseks aastaks oma golfiplatsi kohtumiseks mängitavaks.

Golfivõistlus Ojasaare 2014 sujus hästi.

Võistlus Ojasaare golf 2014 erines eelnevates mitmes mõttes. Esmakordselt oli laupäeval võistlus neile, kes pole oma HCP ametlikult langetamas käinud. Kohal oli viis meest ja kolm naist. Võitsid Margit Kulbin ja Raido Palmar.

Teisel päeval mängisid kogenumad mängijad koos laupäevaste võistlejatega. Esimest korda olid kasutusel neli väljaku uut griini. Tõsi, muru kvaliteet ei ole seal veel kõige parem, aga mängida kannatas. Igal juhul tegid uued rajad mängimise põnevamaks ja võistluse sujuvamaks. Parimad olid Kaie Kender ja Mart Suursu.

Väga suur tänu Vabatahtlike toimkonnast Andole, Hansule ja Mardile, kes aitasid väljakut mängukorda seada. Ilma nende abita oleksime tõeliselt hädas olnud.

 

Kured jäid oma posti otsa.

Elektriliini remondi käigus vahetati vanad postid uute vastu. Post, mille otsas kurepesa, jäi siiski puutumata. Vahetus toimub siis, kui linnud juba lõunamaale teel on. Loodame, et suudame nii toimetada, et järgmistelgi aastatel oleks   kurgedel samasse kohta võimalus kodu rajada. Kolm aastat on ilusti ühes kohas pesitsetud.
Tänu elektrikutele sai teada, milline kurepesa seespoolt välja näeb.

IMG_0062[1]20140613_12340220140613_123430

Golfivõistlus Ojasaare 2014

14. ja 15. juunil toimub golfivõistlus Ojasaare 2014. Sel korral pakume võimalust algajatemal mängida omavahel ja edasijõudnumatel omaette. Seega esimesed 14. juunil ja teised 15. juunil. Plaan selleks võistluseks kõik uued rajad avada luhtus, kuna väljakul ei ole vajalikku muru kvaliteeti. Sellele vaatamata tuleb mängimisele osaliselt uusi radasid. Loodame, et võistlejad lepivad olukorraga.

JUHEND

VÕISTLUSTE AEG 14.- 15. Juuni 2014.
ALGUS  Kell 10.00

OSAVÕTJAD.  Osalejad ei pea omama Creen Cardi. Vanusepiirang puudub.

VÕISTLUSE SISU. 14. Juunil saavad osaleda mängijad, kelle ametlik HCP on 54. Mängitakse löögimängu 18 rajal. Neli paremat meest ja kaks paremat naist saavad lisatasu maksmata õiguse võistelda teisel päeval koos kogenenumatega.
15. Juunil piirang HCP-le puudub. Mängitakse löögimängu 18 rajal

OSALUSTASU 15 eurot

REGISTREERIMINE: Võistlustele saab registreerida hiljemalt 13. juuni kella 18:00-ks elektronposti aadressil info@ojasaare.ee

AUTASUSTAMINE. Esimesel päeval autasustatakse parimat naist ja parimat meest. Teisel päeva autasustatakse kolme paremat naist ja kolme paremat meest.

Selgus oma klassi parim

20. mail said Ojasaarel kokku mehed, kes täpselt 39 aastat tagasi valmistusid lõpetama Rakvere I Keskkooli. Klass oli sportlik ja see vaim on säilinud tänaseni. Vaevalt meist keegi oskas koolis käies selle peale tulla, et kunagi peame klassi meistrivõistlusi golfis. Nüüd on see tehtud. Mis sest, et mitmed katsusid võistlustel golfikeppi esmakordselt. Mäng sai mängitud ja tore oli. Pisike piknik lisas õhtule jumet juurde.   Kunagi pole hilja alustada ja uut kogemust lisaks saada. Nagu tavatseb ütelda ürituse idee autor ja toetaja Ilmar, et kahetsema peab seda, mis on tegemata, mitte seda, mis tehtud. Väärt mõttelaad.

 

 

 

 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu