Kuu arhiiv: juuli 2014

Ajakiri Naised Ojasaarel

Ajakirja Naised toimetus käis Ojasaarel oma nahal proovimas, mis asi see golf siis tegelikult on. Oli järjekordne tore ja toimekas seltskond. Aktiivselt tegutseti väljakul ja ajakirjanikele omaselt esitati hulgaliselt küsimusi golfi kohta. Oma kogemusi jagatakse lugejatele 10. juulil ilmuvas ajakirjas. Head lugemist!

Ojasaare on Tuletulemisel esindatud

Kui ausalt ära rääkida, siis kõik sai alguse sellest, et käisime 24. juunil laulupeo tuld maakonna piiril ja ühtlasi ka meie valda jõudes tervitamas. Üritus oli nii kaasakiskuv, et Ülle otsustas esimesel võimalusel tuleviijatega liituda. Kähku tööle, ratas hooldusesse ja vajalikud toimetused said tehtud. 26. juuni õhtupoolikul oli Karinu mõisa juures ratas autolt maha tõstetud ja läks sõiduks. Lahe kui inimene teab, mida tahab ja selle ka teoks teeb. Väga äge!

Väga äge on tegelikult kogu see tuletoomise ettevõtmine. Sõita ratastega turvatult läbi Eestimaa, nähes erinevaid paiku ja inimesi, saades uusi tutvusi ja võrratult positiivseid emotsioone. Kiitus ettevõtjatele ja osalejatele.

Tule mängima segapaari.

20. juulil saab toimuma golfivõistlus segapaaridele. See ei tähenda seda, et üks segab ja teine mängib, vaid ühe võistkonna moodustavad naissoo ja meessoo esindaja. Varasemalt oli samalaadne võistlus Ojasaarel mõeldud abielupaaridele, aga sellest aastast on oodatud kõik, kes soovivad koos mängida. Osalussoovist teatada hiljemalt 17. juuliks aadressil hans@jkiehitus.ee

Võistluste juhend siin

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu