Kuu arhiiv: aprill 2013

Tule väljakule!

Pühapäeval 21. aprillil anname golfihuvilistele võimaluse väljakule tulla. Kasutada saab kindlasti kolme griini ja kõrgemaid väljakuosi. Tasu 5 eurot kehtib kuni väljaku avatuks kuulutamiseni. Hooldustöid sellel aastal pole tehtud. Seega on väljak selline nagu lume alt välja tuli.

Talv taganeb

Viimased kolm päeva on andnud lumele tõelise hoobi. Nüüd on väljakul juba rohkem paljaid kohti kui lund. Kui lubatud soojakraadid sel nädalal tulevad, siis pole võimatu, et nädala pärast kõrgematel kohtadel mängida saab.

Ka sellel aastal teeme ära

Tulekul on 4. mai ja järjekordne talgupäev. Juba kolmandata aastat järjest on hea meel kutsuda Ojasaarele häid ja tublisid inimesi talgutööd tegema. Sel korral laome küttepuid riita ning istutame spordiplatsile puid ja põõsaid.

Talgulistele pakume meeldivat tööd värskes õhus, kehakinnitust ja spordiplatsi kasutamise võimalust ning loomulikult kokku tulnud inimeste meeldivat seltskonda.

Osalemissoovi saad kinnitada siin

Kured Ojasaarel tagasi

Täna hommikul oli meeldivaks üllatuseks tõdeda, et kured on lõunast tagasi jõudnud. Ega selles midagi väga imelikku polegi, sest nähti ju samal ajal Tartuski linnuvaatluse ajal kurge. Üllatavaks teeb olukorra see, et meile saabus emakurg koos kuuvanuse pojaga. Ilmselt on kuremamma lapse soetanud lõunamaal talvepuhkusel olles. Kuna poeg ise veel lennata ei oska, pidi ema ta siia noka otsas tassima. Selleski  pole midagi imelikku, sest toovad ju kured inimestelegi lapsi noka otsas.
Siinset külma kevadet kured kartma ei pea. Nagu pildiltki näha, on pesa elektriküttega.

Ojasaarel 01.04.2013

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu