Tulekul golfi kursused noortele.

MTÜ Ojasaare Loodusmatk korraldab LEADER meetme „Aktiivsed noored“ raames kolmekümnele  noorele kahepäevased golfi Green Cardi kursused, mille läbijad saavad õiguse mängida kõikidel väljakutel, mis pole kuulutatud kinnisteks. PRO Rein Auväärt poolt läbiviidavad kursused toimuvad 15.-16. ja 23-.24. mail ning 13.-14. juunil 2013. aastal kell 13:00 kuni 19:00.

Pakume  noortele vanuses 10-26 aastat võimalust kursustel osalemiseks. Soovijatelt eeldame huvi aktiivse puhkuse vastu ja hilisemat võimalust golfiga tegelemiseks.

Ühe kursusel osaleja tasu on 100 eurot, millest 60 tasutakse projekti vahenditest, 10 MTÜ Ojasaare Loodusmatk omaosalusest ja 10 eurot iga osaleja poolt. Kohalikul omavalitsusel on võimalus toetada tema piirkonna noore osalust 20 euroga.

Registreerimine aadressil info@ojasaare.ee

 

Talgud peetud

Selleks korraks on siis ära tehtud. Hulk tublisid inimesi oli taaskord Ojasaarele vabatahtlikult appi tulnud. Töö lausa lendas käes. Plaanitud istutustööd jäid küll tegemata, aga sellevõrra sai puid rohkem riita laotud. Tänud kõigile kohaletulnutele, kes tegid ära suure töö ja korraldajatel südame soojaks.