Kuu arhiiv: märts 2013

Juhendajate kursus golfis

23. ja 30. märtsil toimusid Eesti PGA poolt korraldatud esimesed kursused golfi juhendajatele. Kursuste initsiaator ja läbiviija oli väsimatu ja missioonitundega PRO Rein Auväärt. Eesmärk oli ette valmistada inimesi, kes väljakute juures oskaksid golfi propageerida ja golfist huvitatuid inimesi algtasemel juhendada. Väga väärt ettevõtmine. Suur tänu Reinule!
Kurustel osales seitse inimest. Ojasaare väljak sai kolm juhendajat  Ando, Hansu ja Jaani näol.

 

Naabrid on tublid

Ojasaarelt napi kahekümne kilomeetri kaugsel tegutsev SA Kiviõli Seiklusturismi Keskus on valmis saanud tõeliselt laheda asjaga. Mäesuusatamisest mõnu tundvad inimesed on kiiresti üles leidnud võimalused mõnusaks ajaviiteks mäenõlvadel. Edu nende ettevõtmistele!

Turismivõrgustiku loomine jätkub

21. märtsil sai jätku piirkonna turismivõrgustiku väljatöötamine. Seekordne kokkusaamine toimus kaunis Maidla mõisas. Pandi paika kavandatavad töösuunad. Oma kogemusi Sibulatee väljaarendamisel jagas Liis Pärtelpoeg.

Käivitatakse turismialane koostöö

MTÜ Virumaa Koostöökogu eestvedamisel toimus 1. märtsil Tuhamäe hostelis ümarlaud, kus tutvustati VIKO piirkonna turismiga tegelejaid ja kavandavat Südameteed, mis saab olema koostööd pakkuv turismivõrgustik.

Igavesti vahva ettevõtmine. Osalejate tõsine huvi ja eestvedajate entusiasm annvad lootust suure asja sünniks.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu