Ennustamine pole küll mõistlik tegevus, aga senised märgid näitavad, et võistlusi niipea korraldada ei lubata. Plaanide järgi peaks juba toimuma neljapäevakute sari, aga nii see pole. Asendamaks neljapäevakuid, tegin klubile ettepaneku mõelda sellele, kuidas saaksime pakkuda võistlusmomenti vastavalt lubatud oludele. Klubi loobus sellest ettepanekust.  MTÜ Ojasaare Loodusmatk koostas juhendi, mida võib näha siit. Kahjuks saime kõrgemalt poolt korraldamissoovile keelava vastuse. Seega võistlust me veel ei korralda, aga postkasti paneme üles küll, kuhu iga mängija saab oma tulemuskaardi lasta. Iga külastus on meile ülioluline nii materiaalses kui ka moraalses mõttes, olgu see olukord tavaline või eriline. Tänuks inimeste mõistva suhtumise, toetamise ja vastutustundliku käitumise eest, loosime eriolukorra lõppedes kõikide postkasti lastud korrektselt täidetud tulemuskaartide omanike vahel välja mõned esemed. Olgem aktiivsed.