Urmas Koppel lõi Hole-in-one-i!
Tänasel Neljapäevaku etapil, mille formaadiks löögimäng 18 rajal, lõi Ojasaare GK liige Urmas Koppel HIO. Aset leidis see 13dal rajal. Tubli töö ja palju õnne!
Tänasel Neljapäevaku etapil, mille formaadiks löögimäng 18 rajal, lõi Ojasaare GK liige Urmas Koppel HIO. Aset leidis see 13dal rajal. Tubli töö ja palju õnne!
Aeg lendab ja tundub uskumatu, et esimesed maakonna meistrid golfis selgitati välja juba 2011. aastal. Läbi aegade on medalitele tulnud kuus naist ja üheksa meest. Tänase seisuga on ennast võistlema registreerinud neist neli. Aega registreerimiseks on veel 15. augusti õhtu kella kuueni ja loodame, et osavõtjaid lisandub. Juhendit ja registreerunuid näeb siit. Seniseid medalivõitjaid näeb siit
Käesoleval aastal selgitatakse välja esmakordselt ka seenioride paremad nii naiste kui ka meeste klassis. Saab põnev olema. Ootame rohket osavõttu.
Ojasaare Golfiklubi selgitas välja selle aastased meistrid. Päev oli piisavalt pikk, avalöök tehti meeste poolt juba vara hommikul kell 8.30. Oli päikest ja vaikust, samas oli ka vihmahooge ja isegi rahet.
Meesseeniorite klassis oli võistlejaid kokku 4 ja sõna otseses mõttes kasutas koduväljaku eelise ära väljaku peremees, Jaan Lipsmäe. Teine seekord Urmas Koppel, kolmas Jaanus Nurga.
Naisseeniorite klassis oli võistlejaid kokku 3 ja meistriks tuli Tiina Kompus. Teine koht Zenta Loodile ning kolmas Helju Lust.
Meeste klassis mängiti kokku 2 ringi. Pärast esimest ringi oli liider Siim (64lööki) teine Vilmar (67) kolmas Eero (70). Finaalringil aga hakkas juhtuma. Ja juhtus nii, et kolmandalt kohalt meistriks tõusis Eero Soosaar! Teise ringi 3 lööki üle raja par-i (ehk 62) oli piisavalt hea tulemus, et meistritiitel endale võita! Vilmar ja Siim selgitasid teise/kolmanda koha omaniku välja playoffis, kus seekord jäi peale Siim Valdlo. Kolmas siis Vilmar Veevo ja samuti tubli mängu teinud Venno Jaakma seekord neljas.
Tulemusi näeb SIIT
Kahe nädala pärast selgitame välja maakonna meistrid. Juhend on üleval ja registreerimine on avatud! Ootame rohket osavõttu.
Palju palju õnne veelkord meistritele ja aitäh kõigile osalistele! Oli tore pühapäev!



Teine pool golfihooajast on kätte jõudnud ning hea aeg hakata välja selgitama selle aasta meistreid.
Esimene suurvõistlus on Ojasaare Golfiklubi Meistrivõistlused, mis toimumas seekord pühapäevasel päeval, 4 august. Tegemist järjekorras kolmandate võistlustega, tiitlit läheb kaitsma klubi valitsev meister Vilmar Veevo.
Teine suurvõistlus on pikkade traditsioonidega Lääne-Virumaa Meistrivõistlused. Toimuma saab see nagu ikka kahel päeval, kuupäevadeks 17-18 august. Tegemist on järjekorras üheksandate meistrivõistlustega, tiitlit läheb kaitsma meestest Mart Suursu EGCC-st ning naistest kõik 9 korda võitnud Kaie Kender Rae GK-st!
Võistlusklasse on mõlemil võistlusel seekord 4 : Mehed, Naised, Seenior Härrad (50+), Seenior Daamid (50+).
Juhendid ja registreerimis võimalusel leiad võistluste lehekülje alt SIIT
Ootame võistlustele rohket osavõttu, sest tegu ikkagi Ojasaare golfihooaja põhivõistlustega.
Käes on puhkuste kõrgaeg ja varasemate aastate kogemus näitab, et sellel ajal tõuseb Ojasaare külastajate arv just kaugemalt tulnud inimeste arvelt. Loodame, et ka see aasta pole erand. Kindlasti on veel kellelgi sünnipäev, pere- või firmaüritus pidamata. Pakume võimalust see just Ojasaarel korraldada. Teeme teile mõnusa golfi algõppe ja saate meie saalis meeldiva koosviibimise korraldada. Käesoleval aastal avame kasutuseks ka ehtsa murugakattega tenniseväljaku.
Kaugemalt tulnud golfimängija peaks teadma Ojasaare praegust olukorda. Võtsime peale eelmise aasta põuakahjustusi ette tõsisema remondi. Seetõttu on on kasutusel ajutised tiialad ja kaks ajutist griini. Põuakahjustustest on vähemal või suuremal määral rasitud enamus griine. Samuti on väljakul mitmeid kohti, kus murukate puudub. Loodame, et ilm aitab kaasa ja saame suve teises pooles kõik vajalikud külvitööd ära teha.