Kuu arhiiv: oktoober 2015

Tähistame isadepäeva võistlusega

Traditsiooniliselt on Ojasaarel hooaja viimane võistlus isadepäevale pühendatud. Sel aastal ootame isasid oma lastega toredat päeva veetma 7. novembril.

ALGUS.   Kell 10.00

OSAVÕTJAD.   Võistlus toimub paaridele, mille moodustavad isa ja tema laps. Osaleda võib ka elukaaslase lapsega. Eraldi arvestust peetakse paaridele, kus mängib isa tütrega ja paaridele, kus mängib isa pojaga. Vanusegruppe ei arvestata ja vanusepiirangud puuduvad. Isa võib mängida ka kahe lapsega. Sel juhul mängivad kõik kolm ühes stardigrupis ja isa sooritab lööke mõlemale paarile eraldi.

VÕISTLUSE SISU.   Mängitakse kaheksateist rada, millede esimesel üheksal rajal mängivad paarilised kahekesi ühte palli, lüües korda mööda. Teises osas mängivad kõik mängijad oma palli.

OSALUSTASU.   20 eurot paari kohta.

REGISTEERIMINE.     Võistlustele saab registreerida hiljemalt 6. novembri kella 18:00-ks elektronposti aadressil info@ojasaare.ee

AUTASUSTAMINE. Autasustatakse parimat paari isa tütrega ja isa pojaga.

Kadrina golfimängijad lõpetasid hooaja

2015. aastal andsid Ojasaare golfiväljaku kasutajatest kõige rohkem tooni Kadrina piirkonna mängijad, kellest on tekkinud arvestatava suurusega kokkuhoidev seltskond nimega Kadrina EPT. Endiste aegade lühend, mis tuli sõnadest Eesti Põllumajandus Tehnika, on nüüdseks ümber nimetatud Eriti Pole Treeninud. Olgu nimega kuidas on, aga seltskond on vahva ja ju nad siis ise tunnevad, et treenida võiks rohkem. Igal juhul annavad nad tubli panuse golfi arendamisse, tundes ise rõõmu mängust ja koos veedetud ajast.
Golfihooaega kokku võttev üritus toimus EPT-l 24. oktoobril. Kogu ettevõtmine viidi läbi osalejate enda initsiatiivil ja organiseerimisel. Vaieldamatult korraldati senistest Ojasaarel toimunud üritustest kõige sisutihedam võistlus. Leitud oli hulgaliselt toetajaid, kes aitasid katta toidu- ja auhinnalauda. Vahva. Edu Kadrina piirkonnale ja loodame, et järgmisel aastal on seltskond veelgi suurem! On kellest eeskuju võtta.

Ojasaare Pitch ja Putt 2015 kolmikvõit Kadrinasse

11. novembril peetud Ojasaare kolme kepi võistlus leidis jälle põneva lõpplahenduse. Esikoha väljaselgitamiseks oli vaja mängida lisarada. Sel korral olid vastamisi isa ja poeg Palmarid. Pojal veel seekord isa üle mängida ei õnnestunud. Igal juhul tugev avaldus selle paari poolt 7. novembril mängitavale võistlusele Isa lapsega Ojasaarel.

Naistest tuli võitjaks Tiina Kompus. Olgu siinkohal mainitud, et naiste võitja kaikas oli ainus auhind kuuest, mis ei läinud Kadrinasse.

Tulemusi näeb siit

IMG_0065w

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu