Ojasaare tennis 2015

Ojasaare rohuväljaku võistlus on õnnelikult peetud. Kui eelmisel aastal tuli võistlus vihma tõttu ära jätta, siis sel korral toimus võistlus ideaalsetes tingimustes. Suviselt sooja tuulevaikset ilma jätkus terveks päevaks.

Neljast osalenud paarist tulid võitjatena välja Marit ja Hendrik, kes finaalis võitsid oma isasid Peepu ja Aini.

Võistlusele tuldi teadmisega, et sellises formaadis jääb mängimine viimaseks. Lahkuti aga sooviga mõelda, kuidas edasi. Lootus on alles, et väärt üritus leiab organiseerimisele kaasaaitajaid ja tublisid osalejaid.

Maakonna meistrimedalid jagatud

Viiendad Lääne- Virumaa meistrivõistlused golfis said lõpplahenduse 16. augustil. Eelmise paeva paremusjärjestuse järgi olid võistlejad paigutatud kuude kolmeliikmelisse stardigruppi. Kuna tugevamate grupp startis tavapäraselt viimasena, tuli võitjate teada saamist oodata viimase minutini. Kui meeste esimesed kaks kohta selgusid kolmekümne kaheksa raja läbimise järel kindlalt, siis  kolmanda koha selgitamiseks oli vaja mängida lisarada. Põnevust ja kaasaelamist küllaga.

Küllaltki huvitav on asjaolu, et ühelgi mehel pole õnnestunud tulla kahekordseks maakonna meistriks. Seega on tänase seisuga läbi aegade kokku viis Lääne-Virumaa kuldmedali omanikku golfimängus. Naiste puhul on olukord hoopis teistsugune. Kaie Kender on nüüdsest juba neljakordne meister.

Tulemust saab vaadata siit

 

Rohelise kaardi kursus 29. ja 30. augustil

Järjekordne võimalus Ojasaarel golfi kursused läbida on 29. ja 30. augustil. Osalustasu 120 eurot sisaldab kahepäevast kursust ja tasuta mänguõigust Ojasaare väljakul kuni 30. septembrini. Tasuta mänguõigus ei kehti võistlustel osalemiseks.
Kursus toimub siis kui 22.augustiks on registreerunud ja pool osalustasust ettemaksuna tasunud vähemalt kaheksa inimest. Grupi maksimum suurus 12 inimest.

Registreerimine aadressil info@ojasaare.ee

Läbi aegade enima mängukordadega aasta

Täna 4. augustil sai käesolevast aastas enimate mängukordadega golfiaasta Ojasaarel. Tuleb tunnistada, et tubli tulemus. Ees on veel peaaegu terve augustikuu ning lisaks sügiskuud, et tulemust tunduvalt parandada.
Huvitava asjaoluna võib aastate lõikes välja tuua suhteliselt sarnast protsendilist jaotust mängijate vahel, kes on külastanud väljakut ühe korra, 2-5, 5-20 ja üle kahekümne korra. Nimeliselt onpraegu veel mängijate arv väiksem eelmise aasta arvust. Seega on ühe mängija keskmine mängukordade arv tõusnud, olles 3,2 asemel 3,9

Tõsisemat analüüsi saab teha hooaja lõpus, aga kindlasti on mõjutanud külastatavuse suurenemist üheksanda raja lisandumine, kohalike mängijate arvu kasv ja Ojasaare väljaku olemasolu laiem kajastamine. Oma osa on kindlasti ka ilmal, mil inimesed ranna asemel golfi mängivad.