Kuu arhiiv: mai 2015

Priit Jalasto hakkab Ojasaarel õpetust jagama

Alates 31. maist algavad Ojasaarel golfi treeningud Priit Jalasto juhendmisel. Treeningud toimuvad kaks korda kuus pühapäeviti.

31. mail alustab esimene grupp kell  12:00 ning teine grupp 14:00.
Trenn kestab 1,5 tundi ning grupitrenni tasu on 15€ inimese kohta.
Peale neid on huvilistel võimalik võtta ka eratunde mille hind on 40€
Treeningutes tutvustatakse erinevaid golfilööke ning erinevaid löömise tehnikaid.
Harjutatakse kõiki lööke draivist kuni puttamiseni. Lisaks käiakse kindlasti ka rajal ning jagatakse näpunäiteid kuidas enda tulemust paremaks saada.
Huvilistel palun registreerida aadressil info@ojasaare.ee

Ojasaare kuulub turismivõrgustikku

Ojasaare spordiplats on üks osa turismivõrgustikust SüdameTee. Eks ikka selleks, et läbi koostöö olla efektiivsem, nähtavam ja külastajale huvitavam ning kvaliteetsem. Koos suudame arendada välja mitmekesisema turismipiirkonna. Vaata turismitoodet kodulehelt www.virumaasuda.ee

Spordiplatsi teenindushoone on kasutusel

Lõppenud on Ojasaare spordiplatsi renoveerimistööde esimene etapp ja kasutusluba välja antud. Oluliselt paranesid külastajatele pakuavad olmetingimused. Avalikku kasutusse jäävad  parkla, WC-d, riietusruumid ja saal. Tublisti vajab täiendamist veel sisustuse osa. Varugem kannatust, küll tasapisi jõuab. Projekt ehitati LEADER abiga.

Ojasaare spordiplatsi arengulugu

Ojasaare spordiplats on rajatud OÜ Ojassaar poolt ja Euroliidu abiga. Kõik sai alguse maastikuehitusega tegelevast ettevõttest Virumaal. Omanikperel tekkis soov rajada korralik muru ja taimeaed, mis pakuks silmailu ning annaks võimalust haljastustöölistel saada kogemusi haljastuse rajamisel ja hooldusel. Maastikukujundusel on läbi aetud ainult oma ettevõtte töötajatega. Tänaseks on spordiplats suures oasa valmis kuid heakorratöid on veel palju teha. Senini oleme areneda saanud tänu omanikettevõtte heale tööle, milleks on teede ja platside sillutamine tänavakividega ja äärekivide paigaldus. Käesolevaks ajaks oleme saanud praktilise oskusi, et pakkuda teenusena haljasalade projekteerimist hooldust. Kindlasti ka betoonist ja tellisest kõnniteekivide paigaldust. Töid teeme terves Eestis. Kontaktiks ikka info@ojasaare.ee ja 5027425

Tähistagem emadepäeva sportlikult

Ojasaare võistlushooaeg algab emadepäeval golfivõistlusega ema lapsega. Juhendit loe siit.

Sel aastal pakume lisaks võistlusele võimalust tutvuda Ojasaare spordiplatsi ja golfimänguga. Tutvustame golfi olemust ja lihtsamaid mänguelemente. Soovitav varasem registreerimine. Registreerinutele emadepäeva soodushind kümme eurot pere kohta.
Päeva aitab mõnusamaks muuta kaunis loodus ja linnulaul.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu