Kuu arhiiv: aprill 2015

Maaturismi avatud uste päev

1. mail korraldab MTÜ Eesti Maaturism maapiirkondade turismiettevõtete avatud uste päeva. Toredate ettevõtmistega on alati meeldiv kaasa minna. Nii seegi kord. Ojasaare spordiplats ootab külastajaid kell 11:00 kuni 17:00. Tutvustame oma pakutavaid teenuseid ja huvilistel on võimalik proovida kätt golfipallide aukuajamisel. Tutvustus on tasuta. Lisaks anname osalejatele ühekordse soodustuse 50% , mis kehtib käesoleva aasta teenusele.Kõikide avatud uste päevaga liitujaid vaata siit.

Sellelgi aastal teeme Ojasaarel talgud

Varasemate aastate talgupäevad on toonud Ojasaarele hulganisti häid inimesi oma abikäsi pakkuma. Teeme sellelgi aastal ühiselt ühe toreda ja tegusa päeva. Anname spordiplatsile kaunima väljanägemise, korrastades ja täiendades istutusalasid. Osalemist saab registreerida  siin

Hooldustöödega on alustatud

Tänaseks on väljakut kasutatud juba kuu aega. Erakordne aasta. Väga erekordne pole aga see, et juba murusid niidame. Seega on hooldustööd alanud ja golfimängimise hind on tavapärane 10 eurot. Kuni mai lõpuni saab soetada hooaja mänguõigust 150 euro eest.
Ilusat hooaega kõigile.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu