Kuu arhiiv: juuli 2011

Ojasaare volle 2011

Selle aasta volleturniir erines oma formaadilt kolmest eelnevast peetud võistlusest. Amatöörid mängisid liival ja tugevamad murul. Võistkondade suuruseks seekord kolm liiget. Liivale jagus viie  ja murule nelja võistkonna jagu mängijaid.

Nagu ikka oli  ka seekord korralduse eestvedajaks Kristjan Kurik, keda aitasid elukaaslane, ema ja sõbrad.

Neljal väljakul kulges ettevõtmine tempokalt.  Liival oli teistest parem võistkond, kuhu kuulusid Reimo Luht, Indrek Reinbok, Rainer Vakra ja Kaido Seil. Murul võidutses kolmik koosseisus Kaspar Pomerants, Kaarel Pomerants ja Raigo Pärs

Auhinnad pani välja OÜ Hõbeniit

Tänud kõikidele osalejatele ja organiseerimisele kaasaaitajatele.

Kuum nädalalõpp

Juuli eelviimase nädala lõpp kiskus kuumaks nii temperatuurilt kui ka tegevuste poolest. Vaatamata sellele, et kraadiklaas näitas varjus üle kolmekümne kraadi, jätkus tegevust kõikidele väljakutele.

Peeti Järve karikaetapp rannavolles, mängiti golfi ja tennist, sukeldujad tõid tiigipõhjast välja golfipalle, külastajaid oli kaugemalt ja lähemalt.

Kaugemad külalised katsetasid telkimisplatside sobivust. Ilmselt kõik  sobis, sest hommikul oldi puhanud ja elurõõmsad.

Kuuma nädalalõpetab Ojasaare volleturniir

Lisandus kümme rohelise kaardi omanikku

Üheksandal ja kümnendal juuli toimunud kursused läbis edukalt kümme inimest. Noorim neist oli üheksa aastane.  Tähelepanuväärne on asjaolu, et osalenute seas oli neli paari abikaasade ja elukaaslaste näol. Väga vahva, kui pereliikmed saavad golfi mängides koos vaba aega veeta.

Pro Rein Auväärt on lahkesti nõus ka edaspidi Ojasaarel kursusi korraldama. Osaleda soovijatel on kohe võimalus endast teada anda meile helistades, või meili saates.

Golf Rakveres Eestimaa suvemängudel

Golf polnud küll kavas võistlusalana, aga huvilistel oli võimalus kätt proovida Rakveres kirikupargi tiikide kaldal.

Huvitav kokkusattumus oli see, et tiigid ja silla on rajanud OÜ Ojassaar, kellele kuulub ka  Virumaa ainuke avalikus kasutuses olev golfiväljak

Tenniseklubi Pallas võistlus

2. juulil pidas tenniseklubi Pallas Ojasaare muruväljakul maha oma võistluse segapaaridele. Igati tore laupäev sai. Mõnusad sportlikud inimesed, stiilselt valges riietuses ja laheda olemisega.  Just selliseid külastajaid me ootamegi.

Mängijad said kogemuse mruväljakul mängimise ja platsi hooldajad väljaku koormustalvuse osas. Pidas hästi vastu.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu