Kuu arhiiv: juuni 2011

Järve karikaetapp (tavaline) rannavolles

Ojasted Ojasaarel

Teisipäeval oli meeldiv taaskohtumine endise tippsportlase ja praeguse suusatreeneri Kalju Ojaste, tema  elukaaslase ja tütrega, kes leidsid aega korraks Ojasaarelt läbi astuda. Sporditegemiseks seekord ei läinud. Jututeemaks oli loomuliklt sport ja elu põhiväärtused. Meeldiv ja vaimu kosutav on suhelda inimestega, kel väärtushinnangud paigas ja pühendunult oma tööd teevad. Jätkuks vaid aega pikemaks suhtlemiseks.

Golfivõistluse võitis Priit Ingver

Võistlus Ojasaare golf 2011 koosnes seekord kolmest osast. Üheksal rajal sai parima tulemuse Ando Küttis. Puttamisvõistluses jagasid esikohta Priit Ingver ja Alar Palmar.  Täpsuslöökide parim oli Peeter Kilk. Kolme ala kokkuvõttes kujunes esikolmikuks Priit Ingver, Ando Küttis ja Alar Palmar. Parima naise auhinna viis Viljandisse Anne Kilk.

Anett Kontaveit treenis Ojasaarel

Eesti tipptennisist Anett Kontaveit kasutas kolmel päeval Wimbledoniks valmistumisel Ojasaare murukattega tenniseväljakut. Väga lahe, kui sellise tasemega sportlased leiavad tee meie juurde. Loodame, et Anett ja treener Märten said natukenegi vajalikke kogemusi muruväljakul mängimiseks.  Igal juhul meil vastuvõtjatel oli väga vahva.

Liliina firmapäev

Tubase töö tegijad aktsiaseltsist Liliina pidasid oma firmaüritust Ojasaare vabas looduses. Oli õppimist, aktiivset tegevust ja muidu lustimist.

Järjekordne meeldiv seltskond, kes sobis väga hästi meie eesmärkide ja mängureeglitega.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu