Klubil uued meistrid!

2. august peeti maha Ojasaare Golfiklubi selle hooaja meistrivõistlused. Tegemist oli läbiaegade neljandate klubi meistrivõistlustega ja kõik meistrid on esmakordsed.

Naised mängisid ühe ringi. Kahjuks oli kohal ainult 1 naisgolfar, aga see ei tee Evelini võitu kehvemaks. Tulemus 93 lööki on, nagu ta ise võidukõnes ütles, väga hea tulemus tema kohta. Samuti sai ta hakkama elu esimese birdiega, mis tuli rajalt nr. 7! Tubli tüdruk!

Mehed seenior klassis oli seekord võistlemas 4 golfarit. Kui algselt oli juhendis neile ettenähtud 1 ring, siis mängijate soovil võistluskomitee juhendit muutis ja pani neilegi 2 ringi. Valitsev meister Jaan Lipsmäe seekord kolmas, Urmas Koppel teine ning Vitali Dmitrijev kindel meister! Tema kahe ringi tulemus 145 lööki oli ka päeva parim tulemus! Igati teenitud võit, ta palju vaeva näinud see hooaeg. Hea poiss, paljud õnned!

Meeste klassis oli osalejaid 7. Pärast esimest ringi olid neli esimest liider flighti meest 4 löögi sees, viies mees 6 löögi kaugusel. Liider Venno näitas teisel ringil veel kindlamat mängu, kui esimesel ringil ning vältides suuremaid eksimusi oli meistritiitel tal kindlalt olemas. Kogu tulemuseks 147 lööki. Samas teise koha peale käis lahing ikka lõpuni. Playoffi esimesel rajal suutis Marek alistada Vilmari ja hõbe medal oligi tema. 2018 aasta meister Vilmar seekord kolmas ning Andres napilt (kahe löögiga) poodiumilt väljas. Oma võidukõnes meister Venno tunnustus head väljakut. Oli väga õnnelik oma mängu üle ja kindlasti on ta kõva pretendent Lääne-Virumaa meistrivõistluste medalile!

Autasutamis tseremoonia on nähtav Instagramis ojasaaregolf profiililt.

Tulemusi näeb SIIT

Paljud õnned veelkord kõigile meistritele!

Võitjad SeenioridMehed  Evelin

 

Segapaaride võistlus on peetud

18. juulil toimus arvult kümnes võistlus nimetusega Naine ja Mees Ojasaarel. Tore päev koos toredate inimestega. Suur aitäh kõigile, kes tulid kohale ligemalt ja kaugemalt. Väljaku poolt sai edasi antud sõnum, et järgmisel aastal toimub samalaadne üritus vaid siis kui keegi soovib korralduse enda peale võtta. Näis mis saab. Ootame ja loodame.

Maratoni võitis Siim Valdlo

Golfimaraton on läbi mängitud. Kolmanda ringi ajal läks ilm nii hulluks, et korraldaja oli sunnitud võistluse katkestama. Ühes lepiti kokku, et järgmisel päeval mängitakse ülejäänud 2 ringi. Kolmanda ringi stardis ei olnud küll Marekut ega Kerti, aga teised 6 golfarit olid kohal.

Võistlus oli pingeline, eelkõige esikoha ja kolmanda koha peale. Siim ja Karel mängisid teise päeva täiesti viiki, seega Siimu kahe löögiline edu jäi püsima! Karel teine ning kolmandaks tõusis lõpuks Urmas!

Oli erakordne võistlus, jääb kauaks meelde! Paljud õnned kõigile! Järgmine aasta uuesti!

Tulemusi näeb SIIT

Vägevate karikate ja medalite eest tahame tänada Purtse Viinerikoda.

Maraton 2020