Ootame 6. mail talgulisi Ojasaarele
Alates 2011. aastast oleme korraldanud Teeme Ära raames Ojasaarel viis talgut. Ära on tehtud palju töid, mida oleks ainult oma jõududega väga aeganõudev ja tüütu teha olnud. Ainsaks erandiks oli aasta 2016, kui talguid ei korraldanud. Käesoleval aastal tuli initsiatiiv mängijate endi poolt ühiselt golfiväljaku mängutingimusi parandada. Mõeldud tehtud. 6. mail kell 10:00 ootame abilisi Ojasaarele. Kavas on tasandada väljakut, korjata kive ning kände ja teha üht koma teist veel, vastavalt sellele kui palju osalejaid kokku tuleb. Pakume suppi, suupisteid ja golfimängu. Registreerimine talgutele toimub siin.
Tule kohale, võta hea tuju kaasa ja tunne andmisrõõmu.




